Чим же не Лас-Вегас?

IMG_1291Азарт, вдача, спритність і виграші – складові грального простору. Вогні Лас-Вегасу долетіли й до Скадовська. Але у нас гральний світ забарвлено у дитячі кольори. Саме тут здійснюються мрії малюків – у місті-курорті. На гомінкій міській набережній процвітає гральний бізнес, а вірніше ігровий. Саме такий простір будують винахідливі підприємці у Скадовську!

У такі іграшки залюбки бавляться і діти, й дорослі, враз перетворюючись на малечу із запальним поглядом – так хочеться виграти чудовий приз чи хоча б цукерку! Дитячий комплекс дозволяє загубитися у віртуальності грального світу, помандрувати безмежними рівнями захопливих ігор. Батьки не відстають від дітлахів і з запалом виграють фішки, які потім обмінюють на призи для свого любого чада.

Поряд можна відпочити, перехопити смачненького та випити освіжаючого напою. А на вуличних майданчиках дітей чекають ігри та розваги у спортивному стилі. Такий він – світ сучасних дитячих розваг.

А ще можна згадати ретро-ігри. Їх теж пропонують на міській набережній. Світ казок, головоломок з дерева чекає неподалечку.

IMG_1290А поряд – автопарк для прогулянок набережною, непростих, патріотичних, з державними прапорцями. За ними проглядається світ батутів, стрибалок та гірок, де на вечір губиться більша частина дітлахів, а батьки терпляче чекають втомлених, але таких щасливих мандрувальників.

Світ дитячих розваг у Скадовську на місці не стоїть – ось вам два маршрути дитячого паровозика, надсучасного, де кожен рулить на свій лад. Парк розваг пропонує все нове і веселе. Взагалі, головними діячами міської набережної є діти, для них алея шопінгу, де кожен куточок має власні цікавинки, розваги та несподіванки. Усе це треба бачити власними очима, набратися позитиву і доброго настрою літньої пори.

Наталія Тангел. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення