Чиє покликання може бути вищим?

хірургія_сайтСуспільство покладає на лікарів великі обов’язки, пред’являє їм доволі високі вимоги. І це зрозуміло: вони обумовлені головною метою професійної діяльності медиків – збереження життя людського роду. Лікування – це особливий вид діяльності, стати лікарем можна лише за покликанням. Такі думки виникають, коли здійснюєш невеличку екскурсію по Скадовській центральній районній лікарні. Напередодні професійного свята медиків захотілося подивитись, як проходить звичайний день у лікарні. Колективи всіх відділень районної лікарні охоче пішли нам назустріч і показали свої відділення та розповіли про особливості роботи.дитяча терапія_сайт

Починаємо з приймального відділення. Завідувач хірургічним відділенням Володимир Соценко розповідає, що сюди потрапляють люди, котрі потребують негайної допомоги. Саме тут визначають, у якому відділенні лікувати хворого. Наступне відділення – хірургічне, тут багато сучасного обладнання для діагностики та здійснення оперативного втручання в організм пацієнта. У колективі відділення тридцять чоловік, усі вони добре знають, як допомогти хворому.
Костянтин Єрмаков, завідувач відділенням анестезіології і реанімації, приймає пацієнтів у найважчому стані. За його словами, відділення реанімації є умовним порогом між життям і смертю. Головним завданням у лікуванні важких хворих є відновлення і стабілізація діяльності життєво важливих функцій організму, профілактика та лікування можливих ускладнень.

У клініко-діагностичній лабораторії настрій стає веселішим. Тут за допомогою мікроскопів і спеціального обладнання проводять лабораторні дослідження, які в подальшому допомагають лікарям визначити характер захворювання та поставити діагноз.
прийомне відділення_сайтУ терапевтичних відділеннях, для дітей та дорослих, панувала тиша, хворих було мало. І це просто чудово, адже хворіти у таку чудову літню пору – це подвійна кара.

гінекологія_сайтЗавідувач дитячим відділенням Костянтин Гак якраз обстежував маленьку пацієнтку і заспокоював схвильовану молоду маму.

У інфекційне відділення не заходили – такі правила. Але кореспондентові розповіли, що медики вказаного відділення виконують дуже відповідальну роботу, адже поширення інфекційних захворювань трапляється доволі часто. Порожньо було і в гінекологічному відділенні, але й там чергували медсестри, готові будь-якої хвилини надати медичну допомогу.

Нарешті, неврологічне відділення. Воно знаходиться неподалік міського автовокзалу. Тут великий і дружний колектив надає кваліфіковану й ефективну допомогу всім, хто має нещастя захворіти.

лабораторія_сайтПриязна атмосфера, чіткий розпорядок, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу відділень районної лікарні. Можна бути впевненим, що пацієнт отримає тут необхідне лікування. Саме завдяки щоденній напруженій праці медиків наше здоров’я в надійних руках людей, котрі у будь-яку хвилину готові прийти на допомогу!

Зовсім небагато часу залишилося до професійного свята охоронців нашого життя і здоров’я. Побажаємо ж усім їм визнання з боку вдячних пацієнтів, висловимо слова щирої подяки за їх сумлінну працю на благо збереження здоров’я і благополуччя населення. Нехай і їм доля пошле міцне здоров’я, творчу енергію, успіхи у роботі та сімейний затишок і благополуччя!

Юрій БОНДАРЄВ.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення