«Чорноморець» запрошує усіх на сайт

Газета «Чорноморець» розвивається у ногу з часом, прагне відповідати потребам і вимогам своїх читачів, бути найцікавішою, найактуальнішою, найсвіжішою та найближчою до епіцентру подій і новин Скадовського району. Нещодавно у редакції відбулися позитивні зміни, які, ми впевнені, допоможуть «районці» стати ще сучаснішою та доступнышою більшій кількості читачів, привернути увагу нової аудиторії. З радістю повідомляємо, що у «Чорноморця» тепер є свій Інтернет-сайт. Усі бажаючі можуть не лише переглянути найцікавіші матеріали останнього номера, але й почитати архів новин, побачити кольорові фото, залишити коментарі та знайти інші приємні «бонуси», яких у друкованому вигляді точно немає. А от втілити усе це в реальність допомогли двоє ініціативних юнаків, наші земляки, які одного дня просто завітали до редакції і запропонували свої послуги, до того ж безкоштовно.

Антон і АртемАртем і Антон Анікеєви – 19-річні скадовчани, які на «ти» з сучасними Інтернет-технологіями. Минулого року хлопці відкрили власну веб-студію «SkadWeb», де створюють різнопланові сайти на замовлення. Зараз брати-близнюки навчаються на ІІ курсі Вінницького національного технічного університету, на факультеті програмної інженерії. А інтерес до новітніх комп’ютерних технологій та програмування з’явився ще за шкільною партою Скадовської гімназії, на уроках інформатики, де викладав Віталій Миколайович Дудченко. Артем Анікеєв розповів, що свій перший сайт створив у 8 класі і відтоді успішно займається цим вже 5 років: «Перша спроба була не дуже вдалою, але я не опустив рук – усе дякуючи татові. Він завжди вірив у мої сили та запевнив, що одного разу все вийде».

Так і сталося, своє друге замовлення – Інтернет-сайт для чоловіка з міста Самари – хлопець зробив на «5 балів». Антон в усьому підтримував брата, але своє покликання знайшов у розробці фірмового стилю, дизайну веб-сайтів. До речі, саме батько хлопців Олександр Анатолійович Анікеєв порадив їм спробувати себе у програмуванні: «Тато – наш перший порадник і критик, він, так би мовити, ідеолог наших подальших кроків в обраній професії. Коли якось у школі брат не здобув призового місця за свою роботу у Малій академії наук України, яку готував 9 місяців, батько підтримав його, і згодом Артем посів перше місце вже на міжнародному конкурсі», – додав молодший за брата на 10 хвилин Антон.

Хлопці щиро радіють, що змогли врешті досягти успіху, реалізувати свої здібності, а головне – можуть працювати із задоволенням, займаючись улюбленою справою.

На жаль, у Скадовську веб-технології поки що не дуже популярні, саме тому брати вирішили розпочати свою промо-кампанію з районної газети, щоб читачі «Чорноморця» першими оцінили усю зручність, доступність та мобільність Інтернет-версії газети і захотіли створити щось подібне і для себе, своїх підприємств та організацій: «Інтернет дає можливість просувати та продавати свою продукцію не тільки по всій країні, але й далеко за її межами», – розповіли брати.

Антон і Артем Анікеєви добре розуміють переваги технологічно розвиненого суспільства і практично безмежні можливості Інтернету. Вони впевнені, що завдяки нововведенню «Чорноморець» стане ще більш цікавим та підніме свій рейтинг: «Наша родина вже давно передплачує районну газету, і ми подумали, що сучасний Інтернет-сайт допоможе їй стати ще ближчою до людей. У планах на майбутнє – «прив’язати» сайт до соціальних мереж, щоб налагодити зворотній зв’язок з аудиторією та привернути увагу молоді, яка практично всю потрібну інформацію бере із Всесвітньої павутини».

Олександра Воротинцева. Фото автора.

P.S. Для читачів Інтернет-версії «Чорноморця» матеріали розміщені за такими рубриками: «Останні новини», «Життя Скадовщини», «Наше місто», «Наші люди», «Спортивна Скадовщина», «Нам пишуть». Також повідомляємо, що на сайті розміщуються усі приватні оголошення, які подаються до газети.

Шукайте нас за адресою: chornomorec.com.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення