Декларуємо доходи – примножуємо добробут України

Відбувся черговий етап інформаційної кампанії, спрямованої на заохочення декларування доходів громадян:«Добрі люди – добрі справи. Декларуй вчасно!». Лекції, «гаряча телефонна лінія», виступи у пресі, промо-акція, оригінальні персональні запрошення – працівники Скадовського відділення Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області застосували усе різноманіття заходів, щоб привернути увагу громадян до деклараційної кампанії – 2018.

ПодатковаТак, у Центрі обслуговування платників міста Скадовськ працівники відділення не лише розповсюдили інформацію про декларування, а й надали платникам за-прошення задекларувати доходи, котре вони можуть підписати самі і передати будь-кому зі своїх знайомих. Також у Скадовському центрі обслуговування декларанти мали змогу сфотографуватися на фоні спеціально виготовленої та художньо оформленої дитячої виставки «Наші діти про податки».

Спеціалісти відділення впевнені, що культура сплати податків, як прояв відчуття патріотизму та громадянської позиції, має формуватися в людині з раннього віку. За участю працівників Скадовського відділення Херсонської ОДПІ та їхніх дітей відбувся податковий флешмоб в рамках кампанії «Декларування 2018» (на фото).

Також проведено промо-акцію з роздачі друкованої продукції за допомогою волонтерів, а саме учнів ОЗСНВК «Академічна гімназія».

Крім того, під час усіх акцій фахівці Скадовського відділення не оминули нагоди поінформувати громадян (особисто та через ЗМІ) про новації і тенденції де-клараційного процесу та про роль податкової служби у формуванні місцевих бюджетів.

Не дивлячись на весь обсяг проведеної роботи, працівники відділення наголошують, що сьогодні особливо важливо нагадати громадянам про строк декларування минулорічних доходів. Для платників, які зобов’язані подавати декларацію, він спливає 2 травня 2018 року. Отже, поспішіть! Декларуйте доходи – примножуйте добробут країни!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення