Діти Скадовщини у ролі добрих янголів!

Вже на порозі різдвяні свята! У ці казкові дні у холі районного будинку культури дітлахи Скадовщини розгорнули
доброчинний різдвяний ярмарок «На крилах янгола».

IMG_1982Учні шкіл міста і району власноруч виготовили найрізноманітніші новорічні прикраси. Усім, хто завітав на цей чудовий захід, проведення якого ініціював відділ освіти районної державної адміністрації, було на що подивитися – і не без захоплення. Школярі здивували розмаїттям, красою та вишуканістю своїх різдвяних шедеврів, які, до речі, можна було і придбати! Тут були ялинкові прикраси з дерева, паперу, тіста, різдвяні сувеніри, смаколики – торти, печиво у формі янголів та ялинок; саморобні свічки, ляльки ручної роботи, міні-вертепи… А від імпровізованих ялинок аж очі розбігалися – з пластикових ложок, паперу, картону, новорічного дощику, іншими словами – з усього, що може піти в хід в умілих дитячих рученятах, з піднесеним святковим настроєм! Але головним сувеніром та символом ярмарку був янгол – янгол добра!

Завітали на свято і почесні гості. Голова районної державної адміністрації Андрій Олександрович Євстратов та його перший заступник Віталій Миколайович Кулюк обійшли кожен стіл, щоб подивитися на творчість юних талантів та принагідно поздоровити з наступаючими святами.

IMG_1998– На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» ми й надалі будемо робити все від нас залежне для вашого щасливого дитинства та успішного навчання, сподіваючись на те, що ви станете освіченими, впевненими у собі громадянами нашої країни. Успіхів у навчанні та приємних подарунків від своїх близьких та друзів! – зазначив у вітальному слові Андрій Олександрович і вручив дітям солодкі сюрпризи.

Біля столів гостей зустрічали діти зі своєю вітальною програмою у новорічних кос-тюмах та з пам’ятними сувенірами. До речі, кошти, виручені за цей святковий хендмейд, школи витратять на доброчинність у своїх населених пунктах.
Хіба ж не чудово, що відзначення новорічно-різдвяних свят починається з добрих справ, які роблять наші діти – майбутні благодійники?! Вже зі шкільної парти вони знають, як важливо турбуватися про ближнього!

Олександра Воротинцева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення