Діти Скадовщини – захисникам України

1Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі від дітей та молоді.

Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії. Ось і 13 листопада, в рамках акції «Діти Скадовщини – захисникам України», за ініціативи учнівського волонтерського загону у Михайлівській загальноосвітній школі було проведено виставку-аукціон учнівських поробок «Світ моїх захоплень». Її головна мета – зібрати кошти на підтримку воїнів АТО.

До проведення виставки долучилися всі учні школи, вчителі та батьки. Увазі відвідувачів були запропоновані дитячі вироби, сувенірна продукція, картини, виготовлені власноруч. Найбільший ажіотаж викликали солодощі, які діти випікали разом зі своїми батьками.

SDC10639На шкільний ярмарок завітали батьки, представники громадськості, депутати сільської ради, жителі села. Вони подякували організаторам заходу та придбали дитячі вироби і дивовижні смаколики.

Загалом шкільна родина Михайлівської ЗОШ зібрала 3934 грн. Вони будуть витрачені на придбання військовим речей першої необхідності та продуктів харчування.

Розпочата у школі робота підняла у дітей дух патріотизму, єдності та віри у перемогу нашого народу. Акція «Діти Скадовщини – захисникам України» триває, і шкільний колектив закликає усіх бути небайдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай цей невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення