Дві теплиці постраждали від пожежі

novini-ryatuvalnikiv_sajt1 листопада, майже об 11-й вечора, на пункт зв’язку 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що по автотрасі Скадовськ – Широке горить теплиця. На місце події одразу ж виїхали надзвичайники і по прибуттю з’ясували, що вогонь пошкодив дві теплиці. Завдяки чітким та злагодженим діям чергового караулу ДПРЧ-19 вдалося уникнути розповсюдження вогню на сусідні теплиці, що могло призвести до великих наслідків. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Скадовські рятувальники звертаються до громадян: дотримуйтеся правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів.

Під час експлуатації пічного опалення забороняється:
залишати печі без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; користуватися печами, які мають тріщини; розміщувати паливо та інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором; сушити і складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; застосовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини.

Шановні громадяни! Пам’я-тайте, що виконання цих рекомендацій стане гарантією безпеки для вас та ваших близьких. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Скадовський РС ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення