До чого готується Скадовськ?

До чого готується Скадовськ_сайтНа засіданні виконкому міської ради, яке проходить кожної третьої середи місяця, традиційно було розглянуто важливі для громади питання. Одне з основних було присвячене стану підготовки житлового фонду, комунального господарства міста та міських дошкільних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

З даного питання міському голові Олександру Гавришу та членам виконкому доповіли перший заступник міського голови Олег Сокольчук та керівники комунальних служб міста.

– Підготовка до наступного осінньо-зимового періоду починається з того дня, як завершися попередній. За цей час можна усунути недоліки, які виникали в обслуговуванні житлового фонду та комунального господарства міста минулої зими, проаналізувати витрати енергоносіїв з метою їх раціонального використання. Наразі звіти, які надали керівники комунальних підприємств щодо проведення заходів з підготовки до зими, свідчать про планомірну роботу. Вона має буде завершена до 1 жовтня, – зауважив Олег Сокольчук.

Також письмову інформацію надали завідуючі місцевими садочками. Наступного засідання виконкому, а це вже буде третьої середи серпня, кожен завідуючий дошкільного закладу буде заслуханий щодо питання підготовки до осінньо-зимового періоду садочка, який він очолює.

Ще одна подія, до проведення якої час мине швидко, а розпочинати підготовку слід вже сьогодні – це День міста. А стартують підготовчі заходи, як завжди, з двомісячника з благоустрою. Рішення про його проведення було прийнято членами виконкому одноголосно (офіційний документ читайте на 4-й стор. цього випуску газети). Традиційно буде створена міська робоча група, вона визначатиме кращих з кращих – під’їзди, двори, оздоровчі заклади, підприємства тощо. У День міста на переможців чекає церемонія нагородження під щирі оплески городян та гостей святкового Скадовська.

Важливу проблему, а саме щодо безпеки дорожньо-транспортного руху на розі вулиць Комсомольська – Радянська порушив під час засідання член виконавчого комітету Олександр Яковлєв. Він запропонував вивчити можливість встановлення на цьому перехресті кільця – розв’язки. Адже майже щомісяця тут відбуваються жахливі автомобільні аварії, гинуть та калічаться люди. Інші члени виконкому та міський голова підтримали пропозицію, також були надані інші варіанти – здійснити максимальну обрізку дерев з усіх боків обабіч цієї дороги. А щодо кільця – питання буде вивчено спільно зі службою ДАІ і якщо це можливо, то воно буде встановлено.

Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення