До Скадовська повертаються «Чорноморські ігри»

19 травня було підписано тристоронній меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд», яким підтверджуються наміри щодо у Скадовську ХV ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» з 4 по 6 серпня цього року. Про це повідомляє офіційний сайт Херсонської обласної державної адміністрації.

Чорноморські ігри 2Меморандум підписали голова ОДА Андрій Гордєєв, голова обласної ради Владислав Мангер та президент благодійної організації «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд» Микола Баграєв.

– Для Херсонщини і Скадовська це можливість отримати додаткову кількість туристів, і облдержадміністрація буде сприяти в організації та проведені фестивалю. Тому діти повинні використати шанс, аби показати свій талант, – зазначив очільник області Андрій Гордєєв.

Чорноморські ігри 1У свою чергу Микола Баграєв підтримав цю думку і зазначив, що фестиваль дає додаткову можливість реалізувати політику щодо розвитку і популяризації туризму на Херсонщині та позиціонування Скадовська як головного центру дитячого фестивального руху.

До участі у фестивалі планується залучити понад 3 тисячі талановитих дітей віком від 6 до 16 років з усіх куточків України. Також до участі запрошують дітей з тимчасово окупованого Криму. На учасників і глядачів фестивалю чекає чимало приємних сюрпризів. Один із них – зустріч з зірковими випускниками «Чорноморських ігор», серед яких Тіна Кароль та Надія Дорофєєва.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення