Доторкнулися до минулого

Нещодавно учні Скадовської загальноосвітньої школи №3 відвідали Антонівський краєзнавчий музей, який знаходиться у приміщенні Скадовського технікуму ДВНЗ ХДАУ.

МузейГостей радо привітав директор технікуму Іван Львович Гончарський. Несподіванки очікували одразу за дверима навчального корпусу. У вестибюлі силами студентів створено справжній кам’яний сад. А далі наші діти з допомогою керівника закладу поринули у далеке минуле Скадовщини. Експонати музею просто вражають! Буремні революційні роки, страшне воєнне лихоліття, бідний і голодний повоєнний час, відновлення господарства – все знайшло відображення на стендах музею. Ось, наприклад, дерев’яне крісло самого пана Скадовського. Посуд, на якому збереглася печатка царської родини. Величезна кількість мовчазних «свідків» Великої Вітчизняної війни: гільзи від снарядів, одяг та бойові нагороди солдат, фотографії…

Не обійшлося під час екскурсії і без приємних сюрпризів. На одній зі світлин 50-х років минулого століття наша учениця впізнала своїх бабусю з дідусем і тата, тоді ще маленького хлопчика. І далека історія вмить стала для неї близькою та зрозумілою.

Ми вдячні Івану Львовичу Гончарському за цікаву і змістовну розповідь про наш рідний край. Крім цього, діти отримали повну інформацію щодо умов вступу і навчання у Скадовському технікумі, а також про можливості продовження навчання у вищих навчальних закладах. Фотовиставка, яка була розгорнута у фойє, переконала всіх присутніх, що студентське життя – це найцікавіші роки у житті багатьох людей.

Завітайте до музею! Повірте – ви не пожалкуєте!

Класні керівники Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Н.А.Лебедєва, Л.В.Шведа, А.І.Дудченко.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення