Головою районної ради втретє обрано Олега Старенького

Після того, як 12 листопада
на пленарному засіданні першої сесії районної ради сьомого скликання новообрані депутати не змогли обрати собі очільника з першого разу, було прийнято рішення провести друге пленарне засідання у вівторок, 17 листопада.
Нагадаємо, тоді голоси районних обранців розділилися порівну: 16 – за Розумного А.Г. та 16 – за Старенького О.Ф.; один бюлетень було зіпсовано та один депутат не зміг скористатися своїм виборчим правом, оскільки був відсутній з поважних причин.

Вже цього вівторка у залі засідань районної ради зібралися всі 34 районні обранці. Депутат Наталя Філенко знову запропонувала від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» кандидатуру Розумного А.Г., а депутат Микола Шепель від «Партії місцевого самоврядування» – кандидатуру Старенького О.Ф.

mov_rr_kerivnictvo_starenkiyПротягом наступних півгодини було проведено процедуру голосування. Лічильна комісія підрахувала голоси тут же, у залі, в присутності депутатів районної ради та всіх, хто завітав на друге пленарне засідання. За Розумного А.Г. віддано 16 голосів, за Старенького О.Ф. – 18 голосів депутатів районної ради. Отже, головою районної ради сьомого скликання обрано Старенького О.Ф. Очільником районної ради Олег Федорович був у п’ятому та шостому скликаннях, тож нині обраний на третій термін.

Після оголошення результатів тимчасова президія передала повноваження вести пленарне засідання сесії новообраному голові. Олег Федорович в першу чергу звернувся до своїх колег і подякував їм за довіру, також висловив вдячність усім виборцям, які 25 жовтня на місцевих виборах підтримали його як кандидата в депутати районної ради. Голова висловив сподівання, що депутатський корпус сьомого скликання працюватиме злагоджено, як одна команда, мета якої – покращення життя громади Скадовського району.

Найближчим часом буде скликано сесію районної для формування постійних депутатських комісій. За той час, поки відбувалися вибори, накопичилося багато питань, і вже незабаром районна рада приступить до поточної роботи.

Прес-центр районної ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення