Господаря, який знущався над собакою, будуть судити

sobaka_sajtНаприкінці липня «Чорноморець» розповідав історію про жорстоке поводження господаря зі своєю собакою, внаслідок чого тварина отримала травми, несумісні з життям.

На початку серпня, у відповідь на інформаційний запит редакції нашої газети, Скадовське відділення поліції повідомило про початок кримінального провадження. А днями ми отримали від поліції доповнення до відповіді на запит, яке надав слідчий Скадовського ВП Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області ст.лейтенант поліції А.Бараболя: «…повідомляю, що у кримінальному провадженні №42016231070000103 від 29.07.2016 року СВ Скадовського ВП Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області за погодженням із процесуальним керівником, 04.08.2016 року особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 299 КК України. 26.08.2016 року в даному кримінальному провадженні складено обвинувальний акт, який направлено до Скадовського районного суду Херсонської області».

Сподіваємося, що редакцію «Чорноморця», яка надала цьому правопорушенню розголосу в пресі, буде повідомлено про дату проведення засідання, і ми зможемо бути присутніми під час розгляду справи в суді, аби своєчасно проінформувати наших читачів.

Взагалі ж важко пригадати, щоб у нашому місті справа стосовно жорстокого поводження з твариною доходила до суду (зазвичай кати тварин почуваються безкарними, а тому час від часу повторюють свої дії). Тож у разі, якщо громадянин, котрому оголошено про підозру у вчиненні злочину, понесе покарання згідно Закону, це стане прецедентом. А насамперед цей факт змусить інших твариноненависників добре поміркувати, перш ніж чинити наругу над «братами нашими меншими».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення