Готуймося до Дня Перемоги

Дорогі скадовчани!

9 травня 2015 року – 70-а річниця найвеличнішої події
ХХ століття – розгрому німецько-фашистських
загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

У нашій країні День Перемоги був і залишається всенародним святом. На жаль, роки невблаганні до солдатів-переможців. І наш обов’язок – згадати усіх тих, хто загинув на полях боїв, тих, хто вижив, але відійшов у вічність у післявоєнні часи, і тих, хто й донині в шерензі ветеранів.

ретроретроретроСвоїм умінням боронити і перемагати наші діди та батьки стали прикладом доблесті, вірності військовій присязі, любові до рідної землі, щирої віри у непорушну єдність поколінь і щасливе майбутнє нашої держави. Цю непорушну єдність поколінь гідно підтвердили діти та онуки переможців, які стали учасниками бойових дій на території інших держав та отримали статус воїна-інтернаціоналіста. Сьогодні цю справу продовжують їх правнуки – учасники антитерористичної операції на Сході нашої країни, які самовіддано виконують конституційний обов’язок захисту рідної Вітчизни, відстоюючи її незалежність і територіальну цілісність. Нинішні захистники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

П’ять років тому міською радою розпочато створення фотогалереї Слави солдатів Великої Вітчизняної війни. За підтримки скадовчан виготовлено декілька сотень фотопортретів. Завершуючи цю роботу, звертаємося до усіх жителів міста: якщо на стендах відсутні фото ваших рідних, ви маєте нагоду до 10 квітня 2015 року надати їх секретарю міської ради О.І.Бутенко (кабінет №11, тел.: 5-34-52) для увіковічення пам’яті.

Напередодні Дня Перемоги у місті стартує акція «Нащадки Великої Перемоги». Вважаємо, що фотогалерею воїнів-переможців мають продовжити портрети наших земляків воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО. Тож просимо скадовчан активно долучитися до цієї справи і надати родинні фотографії до вищезазначеної дати.

Доземний уклін солдатам Великої Вітчизняної війни! Шана і повага їх нащадкам – воїнам-нтернаціоналістам, учасникам антитерористичної операції!

70-у переможну весну відзначимо разом:
солдати-переможці, їх діти, онуки та правнуки!

О. Гавриш, міський голова,
О. Бутенко, секретар міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення