«І хлібом, і цвітом…»

слайдер_сайтЛистопад приносить свято тим, хто господарює на полях і фермах, хто доглядає сади, плекає лозу, приносить у кожну оселю хліб і до хліба, хто зміцнює добробут України працею на аграрній ниві. День працівників сільського господарства – це свято кожного селянина, бо він зранку і до смеркання працює – як не на сільськогосподарському підприємстві, так на власному полі. А прийде додому – теж вистачає селянської роботи.

Мабуть, кожному, хто прийшов минулої п’ятниці у районний будинок культури на свято трудівників села, спало на думку: у всі часи й у всіх народів найбільшою святинею вважався хліб. Бо на щедрих, святково прикрашених столах, у просторому фойє РБК, на чільному місці лежали короваї білосніжного таврійського хліба. Недаремно людина у щоденній молитві просить Господа Бога: «Хліб наш насущний дай нам сьогодні».

бобилев грам_САЙТСкадовчани завжди ставилися з пошаною до хліборобів. Тому у цей день усіх трудівників полів, ланів та ферм сердечно вшанували очільники місцевої влади,  представники громадськості і державних структур, артисти району і школярі. Зрештою, вшанувати аграріїв прийшли всі, хто цінує землеробську працю.

«Кожен сільськогосподар-ський рік має свої особливості, але ніколи він не дається легко. Тільки селяни знають, скільки праці, терпіння, турботи і любові потрібно вкласти у кожне поле. Тим більше, в таких непростих погодних умовах, які стали справжнім випробуванням для посівів та й для хліборобів в нинішньому сезоні», – сказав зі сцени начальник Державної інспекції з карантину рослин по Херсонській області – головний державний інспектор з карантину рослин Андрій Дегтяр. Він вручив подяку обласної державної адміністрації Галині Костіній (свинарка ДП ДГ Інституту рису НААН України).двое молодих_сайт Почесні грамоти Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації отримали Анатолій Савицький, головний інженер СГВК «Лідія» до травня 2014 року, Світлана Петрова, свинарка ТОВ «Таврійські свині» та Анатолій Андрєєв, тракторист-машиніст ТОВ «Володимирівка».

Юрій Бобилєв, голова райдержадміністрації, відзначив подяками бухгалтера ТОВ «Володимирівка» Надію Малечко та механізатора ДП ДГ Інституту рису НААН України Олександра Засименка. Подякою голови районної ради Олега Старенького нагороджені бригадир тракторної бригади СГВК «Лідія» Олег Буряченко та рисівник ДП ДГ Інституту рису НААН України Віталій Котуля. Грамотами міського голови вшановано працю робітника по догляду за тваринами ТОВ «Таврійські свині» Олександра Лісовця та лікаря ветеринарної медицини ТОВ «Таврійські свині» Олексія Злобаря. На завершення вітального «калейдоскопу» Сергій Шаров, заступник управління начальника агропромислового розвитку зал_сайтрайдержадміністрації, вручив почесні грамоти Сергію Немчуку (комбайнер ДП ДГ Інституту рису НААН України), Миколі Рибасю (комбайнер СТОВ «Заповіт Ілліча»), Василю Нестеру (комбайнер СГВК «Лідія») та Івану Сипку (комбайнер-тракторист ТОВ СТ «Івашківський інкубатор»).сайт _дви жинки
«Низький уклін вам, дорогі хлібороби, за самовіддану працю, якою ви примножуєте добробут жителів нашого району» – таким був лейтмотив великого святкового концерту, що завершив свято аграріїв.

Без щоденної копіткої праці селянина, без його працелюбства і мудрості, чесного і професійного ставлення до землі неможливо уявити розвиток держави та добробут українців. Хотілося б, аби держава дбала про власного сільгоспвиробника і село, бо воно – життєдайна криниця, з якої черпає силу вся Україна.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення