Кличе дзвоник у доросле життя!

Білосніжні та вишиті сорочки на школярах, жовто-блакитні стрічки у дівочих косах, букети півоній і перших троянд, щасливі усмішки випускників і… крадькома сльози батьків, які благословляють у доросле життя вчорашніх одинадцятикласників. А ще… багато-багато теплих слів, побажань, вдячності вчителям, батькам, учням та керівництву навчального закладу. Саме таким видався Останній дзвоник в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яку очолює директор Наталія Вікторівна Кумпан. На свято завітала і редактор районної газети «Чорноморець».

M_IMG_7619Серед сільських шкіл нашого району Олександрівська особлива тим, що тут навчаються не лише місцеві учні, а й діти з п’яти довколишніх сіл: Миколаївки, Малоолександрівки і Хаток Олександрівської сільської ради та Радісного і Петропавлівки Благодатненської сільської ради. На завершення цього навчального року у школі пролунав останній дзвоник для 150 учнів, серед яких 15 випускників 11-х класів. Втім, не лише до них, найстарших, була прикута святкова увага. Цього ранку на подвір’ї закладу відбувся цілий парад випускників, і відкрили його випускники 4-го класу. Початкову школу нині закінчили 13 учнів, дорогою Країни знань ці чотири роки їх вела перший вчитель Тетяна Володимирівна Осипова. Гучними оплесками учні та батьки зустрічали й 14 випускників 9-го класу та їх класного керівника Світлану Іванівну Грищенко. Ну і найбільше емоцій та вітальних слів линуло на адресу випускників 11-го класу та їх класного керівника Максима Сергійовича Шакаленка.

M_IMG_7480

В урочистій атмосфері на території школи було піднято Державний прапор України. Цю місію виконали 11-класниця Юлія Жупан та випускник школи, учасник АТО Валентин Нащук. Йому та Олександру Бошину, також випускнику Олександрівської ЗОШ і захиснику України, учні школи присвятили віршовані рядки та пісню, яка висловила дитячі сподівання на щасливе життя і мир в рідній Україні.

Розділили свято з учнями Олександрівської школи й чимало гостей. На Останній дзвоник завітали голова Олександрівської сільської ради Валентина Дудченко, головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Петрова, педагоги, які віддали багато років роботі у цій школі, а нині перебувають на заслуженому відпочинку. Прийшли на свято й місцеві сільгоспвиробники – друзі та партнери школи. Весняно-польові роботи дозволили завітати на свято далеко не всім батькам, але деякі з них, особливо батьки випускників, особисто пораділи за своїх дітей під час свята.

M_IMG_7552

Вітаючи Олександрівську школу із закінченням навчального року, головний спеціаліст відділу освіти Світлана Петрова побажала учням цікавого та змістовного відпочинку на канікулах, а випускникам – успішного вступу у вузи та легкої дороги на шляху до своєї майбутньої професії. Численні грамоти від імені відділу освіти Світлана Іванівна вручила педагогам та учням школи, а в першу чергу було відзначено відповідальну роботу та високий професіоналізм директора закладу Наталії Вікторівни Кумпан. Також було оголошено Подяку сільському голові Валентині Степанівні Дудченко, яка усі роки незмінно опікується питаннями освіти у своїй громаді. Валентина Степанівна теж прийшла на свято з подарунками й вдячністю педагогам та учням, які беруть активну участь у художній самодіяльності села.

Найбільший калейдоскоп нагород розпочався з виступом директора школи. Наталія Вікторівна відзначила багатьох вчителів за успіхи у різних напрямках роботи, а школярів – за досягнення у навчанні.

Під дзеленчання останнього дзвоника учні Олександрівської школи були запрошені на останній урок. Для більшості школярів це був останній урок у навчальному році, а для випускників 11 класу – останній урок у стінах рідної школи.

M_IMG_7503

– Дорогі діти! Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів, – з такими напутніми словами звернулася директор до випускників від імені всієї школи. – Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Тож бажаю, щоб цей шлях був щасливим, сповненим гарних подій і здобутків. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Зичу вам впевненості у своїх силах, невичерпного завзяття та здійснення ваших мрій.

Хочеться сподіватися, що саме такою – рівною і широкою – буде дорога випускників. Головне, аби вони пам’ятали, що вдома їх завжди чекають, люблять і готові будь-якої миті підтримати батьки та вчителі. Адже за ці 11 років для своїх педагогів вони теж стали по-справжньому рідними, і доля кожного випускника для освітян небайдужа.

Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення