Когорта учнів-соколів Скадовської школи №2 зростає!

img_6484З неймовірним трепетом і хвилюванням учні 4-А та 8-А класів чекали Дня Покрови Пре-святої Богородиці. До цього воістину всенародного свята було приурочено їх посвяту в «соколи». Всеукраїнську Асоціацію лідерів учнівського самоврядування «Сокіл» від Скадовської загальноосвітньої школи №2 відтепер представляє ще 42 учні.

Усі ці діти були запрошені до актової зали школи, в напрочуд урочисту обстановку. Кожен з них був святково вдягнений, багато хто – у вишиванках, очі юних «соколів» світилися піднесенням та гордістю бути учасником такої події. Порадіти за них прийшли не лише педагоги, а й батьки та поважні люди нашого міста. Першою до своїх вихованців звернулася директор школи Галина Олександрівна Смирнова. Вона не лише по-здоровила учнів зі вступом до Всеукраїнської Асоціації «Сокіл», а й нагадала важливу суть цієї організації:

img_6466– Два роки тому, в листопаді 2014 року, учні нашої школи приєдналися до створення Всеукраїнської Асоціації лідерів учнівського самоврядування «Сокіл» – організації, яка була заснована за ініціативи голови Асоціації «Відроджені гімназії України» Ярослава Турянського. Вперше посвята відбулася на святому місці – горі Маківка в Карпатах. І сьогодні вас вітають дві учениці, які особисто брали участь у двох таборуваннях й оголосили клятву учня-сокола. До речі, в цю мить на Хмельниччині також відбувається таборування, в якому беруть участь 240 учнів навчальних закладів з усієї України. Серед них – двоє учнів нашої школи!

Всеукраїнська Асоціація лідерів учнівського самоврядування «Сокіл» — це громадська організація учнів установ освіти, головною метою якої є формування майбутнього громадянина України на засадах національної ідентичності, гідності і справедливості та любові до України. Водночас діяльність Асоціації «Сокіл» спрямована на всебічний розвиток дитини. Учні-соколи глибоко пізнають традиції українського народу, загартовуються фізично і стають справжніми лідерами та прикладом для наслідування своїх ровесників.

img_6528З посвятою вихованців Скадовської школи №2 привітали настоятель Свято-Юріївського храму Української Греко-Католицької Церкви отець Володимир Цяпка, учасник АТО, випускник школи Михайло Бослов’як, голова громадської організації «Майдан» Н.М.Зикова, депутат районної ради Н.М.Філенко, представники Скадовської сотні народної самооборони С.О.Демиденко та М.Т.Дударенко. Вони безпосереднім чином долучилися до церемонії посвяти, одягнувши учням символічні стрічки та пов’язавши краватки.

Ну а школярі не забарилися засвідчити свою високу громадянську позицію – з нагоди Дня захисника України вони підготували подарунок для воїнів, які нині боронять схід-ні рубежі України і передали Наталії Миколаївні Філенко. Наталя Миколаївна запевнила, що разом з іншою допомогою цей подарунок учнів-соколів поїде до 17-ї механізованої танкової бригади, яка дислокується у Бахмутському районі, що на Донеччині.

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення