Про готовність міста до зими – на засіданні виконкому

zasidannya-vikonkomu_sajtПерш, ніж депутати міської ради приймають на сесії рішення щодо важливих для скадовчан питань, їх розглядають та вивчають члени виконавчого комітету. Ось і 19 жовтня вони зібралися на чергове засідання виконкому. Роботу було розпочато з найбільш актуального на цей час питання – готовності міста до зими.

Міський голова Олександр Яковлєв зазначив, що зимовий період є найбільш складним щодо технічної експлуатації комунікаційних систем та обладнання будівель. Керівникам комунальних підприємств «Очисні споруди» Олексію Головку та «Водне господарство» Олександру Жуку на початку засідання було поставлено відповідальні завдання. Вони включають у себе перевірку цілісності тепло- і водомереж у підвалах багатоповерхівок та регулювальної і запірної арматури в системах. Комунальникам доручено розробити заходи щодо економного використання електроенергії.

zasidannya-vikonkomu-2_sajtНе забули у виконкомі і про те, що цієї зими ясла-садок «Червона шапочка» експериментально буде опалюватися твердим паливом, тож працівникам КП «Очисні споруди» треба завершити санітарну обрізку дерев і заготовити дрова для обігріву малюків. Заодно комунальникам доведеться подбати про те, щоб взимку своєчасно вивозилися побутові відходи, було ліквідовано несанкціоновані підключення до міської каналізації, здійснено заходи утеплення громадських будівель. Зважаючи на те, що зима, за попередніми прогнозами, буде холодною, доведеться доб-ре попрацю- вати над тим, аби ощадно використовувати і зберігати тепло, тим більше при зростаючих тарифах.

Турбував членів виконкому і стан водомережі на так званому колгоспному селищі, де зношені за тривалий період експлуатації металеві труби пропускають воду у багатьох місцях. Рішень з цього

питання не приймалося, проте воно перебуває на контролі у міській раді. Занепокоєння міського голови стосувалось і повільних темпів створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. А саме цим об’єднанням йде назустріч держава і міська рада з фінансуванням утеплювальних робіт: згідно державної програми мешканцям будинків доведеться витратити лише 30 відсотків коштів на утеплення будинку. «Якби нам вдалося включити у цю державну програму хоча б один будинок у місті, то цей приклад підхопили б усі мешканці», – висловив надію Олександр Яковлєв.

Члени виконкому схвалили пропозицію голови з 1 листопада ввести прозору систему електронних закупівель товарів, розрахунків за роботу та послуги спочатку за рахунок державних коштів, а згодом – і коштів комунальних підприємств. Схвально поставилися вони і до пропозиції міського голови не припиняти у зимовий період виконання програми з будівництва нових тротуарів і доріг у місті.

Учасники засідання заслухали інформацію про те, що понад 40 відсотків дітей у дошкільних закладах потребують допомоги логопеда. Було прийнято рішення запровадити у дитячих садках дану посаду за умови, що цю роботу будуть виконувати кваліфіковані фахівці.
На завершення роботи було заслухано звіт створеного у квітні цього року відділу надання адміністративних послуг виконкому міської ради. Спеціалісти цього відділу реєструють речові права громадян на нерухоме майно, бізнес, місце проживання громадян, надають різні довідки тощо. З початку роботи у відділі здійснено 243 реєстраційні дії і видано громадянам міста 1667 довідок та інших документів. Члени виконкому визнали роботу відділу задовільною.

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення