Ландшафтний дизайн для рідного міста

Гуртожиток_сайтПродовжуючи розповідати про працелюбних та ініціативних жителів нашого міста, неможливо не згадати про родину Бєляченко, яка мешкає в будинку №23, що по вулиці І.Франка. Звичайний гур-тожиток у Східному мікрорайоні став місцевим осередком «паломництва», коли його меш-канці створили оазу на прилеглій території.
Сергій Іванович – завзятий рибалка з багаторічним стажем. Ось одного разу і подумав: чому б не побудувати декоративний ставок біля рідного дому?! І невдовзі з’явилася не лише водойма, а й жива риба у ній. Господар запустив карасиків, карпів та іншу рибу, яка стала його «трофеєм» після чергової вдалої рибалки.

Дружина Сергія Івановича – Ірина Михайлівна – розбила довкола ставка великий квітник, а сини допомогли батькам побудувати бесідку з лавочками. Незабаром цю оазу відпочинку обплели зелені віти крученого панича. Поряд розквітли троянди, ромашки та айстри, підростають молоді деревця.

– Щось подібне на наш ставочок я вперше побачила, коли поїхала до Білорусі в гості до мами. Повернулася додому, і чоловік підтримав мою ідею, – розповідає Ірина Михайлівна.

Ініціатива родини Бєляченків не залишила байдужими сусідів. Григорій Іванович Берсон виготовив з побутових матеріалів рибалку та лелек – тепер біля ставка ніколи не буває самотньо.

– У цьому році, на жаль, басейн почав протікати – воду довелося спустити. Будуть гроші – відремонтуємо. Адже цей куточок завжди усім піднімає настрій. Вийдеш на балкон, подивишся – і на душі веселіше, – каже подружжя Бєляченків. – Тому ми готові поділитися своєю ініціативою зі скадовчанами. Вітаємо усіх з Днем міста і зичимо рідному Скадовську добра, процвітання та побільше щасливих миттєвостей!

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення