Легендарний гравець і тренер з футболу

У плеяді ветеранів футболу Скадовського району особливе місце посідає постать Василя Денисюка. Нині Василю Яковичу 82 роки, проживає він у селі Михайлівка, і поважний вік не заважає йому завжди бути в епіцентрі спортивних подій нашого краю.

3_futbolНародився Василь Денисюк 11 жовтня 1933 року на Скадовщині, у селі Птахівка. З дитинства почав захоплюватися футболом. Його першим тренером був великий ентузіаст футболу Олександр Андрусенко. Після закінчення школи пішов здобувати освіту до сільськогосподарського технікуму, що в селі Бехтери. У 1953 році Василь був призваний до армії, так доля закинула його на службу аж до Баку, столиці сонячного Азербайджану. У цей час наш земляк не лише ніс службу, а й грав у місті Баку за військову частину.

Після демобілізації Василь Денисюк повернувся додому. Почав працювати у місцевому колгоспі та продовжив захищати спортивну честь рідного краю. Грав у складі футбольних команд міста Скадовська та села Михайлівка, в районних та обласних чемпіонатах з футболу. Під керівництвом Василя Денисюка футбольна команда с.Михайлівка у 60-90-х роках була однією з кращих у районі та області. У 1969 році навіть виборола звання чемпіона області серед сільських команд ДСТ «Колос».

У 1972 році Василь Денисюк закінчив Миколаївський державний інститут ім.В.Г.Белінського, факультет фізичного виховання, і з цього часу по 1986 рік поєднує роботу тренера місцевої футбольної команди та вчителя фізкультури місцевої школи. Працював тренером-викладачем футболу у дитячій спортивній школі ДСТ «Колос».

Загалом Василь Якович присвятив розвитку спорту Скадовщини близько 50 років і по праву вважається легендарним тренером. У 2014 році йому було присвоєно звання «Почесний громадянин Скадовського району». За ці півстоліття Василь Денисюк виховав цілу плеяду гарних футболістів, які брали участь у чемпіонатах району, області та України.
Поряд з Василем Яковичем усі роки – його давні друзі та колеги по спорту. Так, ще в молодості Василь Денисюк потоваришував з Іллею Григоровичем Нікішенком – чоловіки і досі зберігають міцну дружбу, підтримують один одного та разом вболівають за розвиток спорту у нашому районі.

А ще приємно сказати, що всі ці роки Василь Денисюк – хороший сім’янин, чудовий батько для своїх дітей та люблячий дідусь для онуків і правнуків.

Тетяна Підгородецька.
Василь Торновецький.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення