Мешканці дельфінарію живі та здорові!

show-with-delphКоли через негоду кілька днів Скадовськ жив без світла, у багатьох городян виникло запитання, а як же себе почувають морські тварини у місцевому дельфінарії?! Чи не замерзли вони через різке зниження температури тоді, а тим паче сьогодні, коли розпочалася справжня зима?! Усілякі чутки ходили містом, навіть деякі херсонські ЗМІ писали про те, що тварини потерпають від холоду.

Аби з’ясувати ситуацію, ми звернулися до директора закладу Олексія Шурепова. Ось, що він розповів: «Дельфінарій збудовано за світовими стандартами, тому навіть якщо на вулиці -20 і немає світла, приміщення, де знаходяться морські тварини, працює в автономному режимі. Увесь цей час вода у басейні +20 градусів. Тож я наголошую, що і з дельфінами, і з морськими котиками усе добре. Морози їм не страшні!».

Нагадуємо, що дельфінарій працює цілорічно. Зараз, зокрема, доступні послуги з дельфінотерапії (детальніше дізнавайтеся на сайті закладу http://delfinarium.com.ua/). Тож усі бажаючі запрошуються на зустріч з чудовими мешканцями дельфінарію «Акварель»!

Вл.інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення