Ми зрадити їх не маємо права

21 лютого на центральну площу Скадовська прийшли жителі міста та району, представники влади, політичних партій, громадських організацій, керівники підприємств і установ, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні та подвиг учасників Революції гідності.

IMG_1890Три роки тому в ці дні на Майдані Незалежності у Києві було поранено більше 1000 людей, від куль снайперів загинуло більше 100 протестувальників. Болючі та хвилюючі слова лунали над площею, ранили у серце, навертаючи на очі сльози. Зокрема, голова районної державної адміністрації Віктор Турик віддав шану відвазі, силі духу і стійкості героям, які пожертвували життям, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини:

– Пам’ятаймо, що ціна нашої свободи, демократії занадто висока, тому ми повинні нести ідею національної єдності у кожне серце, бути більш згуртованими і патріотично налаштованими. Шкода, що навіть сьогодні скадовчани не виявили належної свідомості – вклонитися Героям прийшла лише частина громадян. Але сьогоднішній день – це не просто дата для вшанування пам’яті людей, загиблих під час Революції Гідності. Це згадка про величезну і страшну жертву українського народу задля утвердження демократичних прав та свобод людей і кращого майбутнього України. Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас.

IMG_1895– Багато розчарувань виникло за ці три роки після Революції, – зауважив у своєму виступі Василь Козак, голова Благодатненської сільської ради, активіст Революції Гідності, волонтер, – але ми не маємо права відступати! Крок за кроком кожен з нас повинен йти до кращого життя, робити все, аби воно настало вже завтра. Ще є «перевертні» у наших рядах, які живуть пліч-о-пліч з нами і ставлять палиці в колеса демократії, але це не надовго. Революція не закінчилася! Вона лише розпочалася!

У пам’ять про Героїв Небесної сотні священнослужителі Української греко-католицької церкви провели спільну молитву. Також на знак вічної пам’яті про людей, які стояли на сторожі Гідності та понад усе любили Україну, у небо злетіли білі повітряні кульки.

Потому учасники заходу поклали квіти та запалили свічки біля пам’ятного каменя загиблим за єдину Україну.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення