Мистецтво виділятися серед інших

Травневі свята завжди символізували розквіт весни і спонукали скадовчан
до приємних господарських клопотів і приготувань. Після довгої одноманітної зими кожен з нас бажає, аби все довкола якнайшвидше розквітло, забуяло зеленню та наповнило свіжістю повітря. А що для цього потрібно?

сайтПрактично з березня скадовські комунальники розпочали створювати у місті весняний затишок: висаджено нові квіти на площах й у скверах, оновлюється пішохідна зона, парки рясніють новими молодими деревцями, вивезено залишки сухостою – після такого генерального прибирання йдеш міськими вулицями й ніби відчуваєш легкий подих землі.

Не варто відставати від комунальних служб і жителям приватного сектору та багатоповерхівок. Скільки б проблем ми не списували на кризу та скруту, а погодьтесь: коли довкола чисто і затишно – й на душі веселіше. Отож, час заквітчати наші клумби, побілити бордюри, навести лад на подвір’ях та біля них.

Зустрічаємо травень, як справжні господарі нашого міста! І нехай, якщо хтось із нас і буде виділятися серед інших, то тільки найчепурнішими оселями, найзеленішими газонами та своєю гостинністю, яку вже незабаром оцінять і відпочивальники, які приїдуть до нас оздоровитися на морі.

Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення