Многая літа, Михайлівко!

IMG_0149

Грамота директору Михайлівського СБК від відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Чудовий ювілей – цілих 180 років – відсвяткувало село Михайлівка 21 листопада. Цей день для урочистостей було обрано невипадково. За православним календарем на цю дату припадає Собор Архистратига Михаїла. Тож з самого ранку у Свято-Михайлівському храмі мало не все село зібралося на святкове богослужіння. А опівдні біля місцевого будинку культури розгорнулася велика концертна програма. Щоправда, і тут михайлівці почали з головного – молитви за рідне село, яку разом з усіма жителями виголосив настоятель храму протоієрей Іоанн.

Переповнений хвилюючими почуттями, звернувся до громади і голова Михайлівської сільської ради Олександр Ситник.

– Дорогі земляки! Вітаю усіх вас із цим прекрасним святом – 180-річчям нашого села! Хочу побажати вам великого щастя і здоров’я – кожній родині, кожній людині. А оскільки наше село на всі 100 відсотків пов’язане з сільським господарством, зичу всім нам хороших врожаїв!

Чимало гостей приїхало звідусіль привітати Михайлівку із 180-річчям: перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Кулюк, в.о. начальника відділу культури РДА Валентина Андрощук, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Галина Сухоруких, директор районного будинку культури Анатолій Волошин, директор КЗ «Скадовська централізована бібліотечна система» Наталя Старенька, депутат обласної ради Іван Гончарський, а також делегації з Новомиколаївської та Антонівської сільських рад на чолі з головами.

– Шановні жителі села Михайлівка! Від імені голови районної державної адміністрації Євстратова Андрія Олександровича вітаю вас всіх із Днем села, – взяв слово перший заступник голови РДА Віталій Кулюк. – Ваше село завжди славилося щирими та працьовитими людьми. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ Михайлівки, зберігається її історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це насамперед успіхи його жителів, працелюбних і добрих людей.

IMG_0157

Михайлівська школа — активний учасник свята.

Свою працелюбність і творчий підхід до усього михайлівці продемонстрували на презентації сільських вулиць. Чи не кожна підносила дорогим гостям коровай, лунали веселі пісні та жарти.

Сільська рада, у свою чергу, приготувала відзнаки та подарунки для тих, хто цього дня був іменинником, для молодят, для господарів найчепурніших дворів.

Святкувала Михайлівка до пізнього вечора! Місцеві колективи художньої самодіяльності на чолі з директором сільського будинку культури Мариною Калініченко та колективи Скадовського районного та Антонівського і Новомиколаївського сільських будинків культури дарували свої кращі пісні, під які у великому танку закружляло все село – веселе і щасливе!

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення