Найвпливовіші скадовчани: топ-20!

сайт_ТОП-20У всі часи суспільству було цікаво, хто вони – найсильніші світу цього? Ті, хто мають вплив не лише завдяки великій посаді, а й власному політичному досвіду, харизмі і, не в останню чергу, статкам (а чом би й ні?!). Політичне поле Скадовського району останнім часом стає все більш «наелектризоване» і подекуди відверто некероване. Навіть перші особи міста і району іноді не можуть зрозуміти, чому очевидні питання не те що важко, а поки що й неможливо вирішити?! Отже, це означає, що поряд з ними є також інші «сильні світу цього», які так чи інакше впливають на те, що відбувається у нашій громаді… Хто вони – ці люди? Політики? Чиновники? Бізнесмени? Можливо, журналісти? Або ж кримінальні авторитети? Вперше в історії «Чорноморця» наші журналісти, спільно з незалежними (анонімними) експертами, вирішили знайти відповідь на це питання.

Рівно 10 років тому наші колеги з редакції визначили десятку найвпливовіших осіб Скадовського району шляхом опитування скадовчан. Тоді усі бажаючі телефонували до редакції (надсилали смс-повідомлення) і називали імена людей, які, на їхню думку, мають найбільший авторитет у місцевій громаді. ТОП-10 2007 року виглядав так: 1 місце – Олександр Гавриш, 2 місце – Анатолій Власенко, 3 місце – Олег Старенький, 4 міс-це – Андрій Коваленко, 5 місце – Олег Васильєв, 6 місце – Віктор Турик, 7 місце – Сергій Максимов, 8 місце – Олег Лиховид, 9 місце – Анатолій Ванцовський та 10 місце – Лідія Гук. А всього тоді було названо 26 осіб.

Інструменти, з допомогою яких ми визначатимемо топ-20 найвпливовіших скадовчан 2018 року, абсолютно інші! Ми залучаємо незалежних авторитетних фахівців, соціологів та політологів з всеукраїнських та обласних громадських організацій. Ці експерти розробили анкети для опитування та за-пропонували широкий перелік осіб з нашого міста і району, які виступлять у ролі респондентів на місці. Що ж до мети нашого проекту, то він має виключно соціальний характер: пересічні громадяни мають право знати свою «еліту» в обличчя та по іменах! І не лише тих, хто де-юре займає найвищі посади у Скадовському районі!
Звертаємо увагу! Наш проект не є комерційним, політично заангажованим і не має на меті рекламувати тих чи інших кандидатів у мери та депутати на майбутніх виборах (усіх рівнів).

Вже цими днями визначені нами респонденти отримають анкети для подальшого заповнення на абсолютно анонімних умовах. Після цього дані будуть передані для обробки обласним та всеукраїнським експертам – вони й визначать 20 двадцятку найвпливовіших скадовчан. Отриману інформацію буде узагальнено і на її основі й складено ТОП-20 найвпливовіших скадовчан 2018 року.

Щотижня, у п’ятничному випуску «Чорноморця», ми друкуватимемо номінантів нашого рейтингу (від 20-го до 1-го місця). Це будуть не лише ім’я та фото, а й «резюме» особи, яке розкриває її впливовість, політичні погляди, фінансове становище і навіть сімейний стан. Звертаємо увагу, що у ході підготовки «резюме» наші експерти використовуватимуть лише відкриті офіційні джерела, які не викривляють погляд на нашого номінанта, не принижуватимуть його честі, гідності та ділової репутації. Ми не прагнемо скомпрометувати нашу «еліту» – ми прагнемо озвучити її здобутки, завдяки яким вона досягла такого рівня впливовості у Скадовському районі.
Отож, залишайтеся з «Чорноморцем» і вже найближчим часом ви дізнаєтеся багато цікавого, а, можливо, й побачите себе у двадцятці найвпливовіших!

Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА,
редактор районної газети «Чорноморець».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення