Наше місто – нам про нього і дбати

У працівників редакції районної газети «Чорноморець» завжди знайдеться час, щоб поспілкуватися з читачами. Переважна більшість звернень скадовчан стосується життя нашого міста. Ось деякі приклади, що свідчать про небайдужість і бажання громади брати участь у роботі з покращення іміджу Скадовська.

Мешканці будинку №19, що на вулиці Івана Франка, поділилися надбаннями у справі благоустрою прибудинкової території. А працю-вали над цим троє жінок – Любов Олексіївна Федоренко, Олена Олексіївна Овсепян та Ніна Михайлівна Митро. Вони вклали у прибудинкову територію, без перебільшення, свої серця. І тепер дорослі та діти мають змогу ціле літо милуватися вишуканими квітами – одні відцвітають, інші розквітають. Ось так змістовно і з користю проводять час на заслуженому відпочинку любителі краси.

А от Павло Григорович Падерін завітав до редакції з турботою про дороги міста. На перехресті вулиць Чкалова та Святоюріївської (Будьонного) утворилася велика улоговина. Через неї, заїжджаючи на вулицю Чкалова, автомобілі буквально кришать край асфальтового покриття. А зарадити цьому лиху дуже просто, вважає пенсіонер.

Варто засипати яму двома-трьома машинами гравію – і автівки не пошкоджуватимуть дорогу. Павло Григорович сподівається, що дуже скоро проблему буде усунено, і дорога прослужить місту ще багато років.
Ось які чудові люди є у нашій скадовській громаді. Своєю життєвою позицією вони подають приклад і нагадують: ніхто, крім нас, не зробить місто привабливим.

Записав Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення