Наші атлети серед кращих!

кубокЗ 4 по 7 грудня у Харкові проходив чемпіонат України серед шкіл вищої спортивної майстерності (ШВСМ) та турнір пам’яті олімпійського чемпіона І.Рибака. У змаганнях взяли участь спортсмени з 16 областей України та команда з Росії – усього 131 чоловік.

До складу збірної Херсонської області увійшли студенти та випускники Скадовського філіалу вищого училища фізичної культури. Виступи наших юнаків та дівчат були досить вдалими.

У ваговій категорії до 48 кг перемогу одержала майстер спорту України Надія Єфімчук, набравши у сумі двоборства 130 кг. Антоніна Южаніна, майстер спорту України у ваговій категорії до 75 кг, стала чемпіонкою України серед ШВСМ, набравши у сумі двоборства 179 кг, і здобула третє місце у турнірі.

У ваговій категорії до 69 кг срібним призером України серед ШВСМ стала майстер спорту Світлана Гурінова, набравши у сумі двоборства 165 кг. Срібним призером серед ШВСМ стала також наша майстер спорту України Ганна Пустоварова, а в турнірі їй дісталася бронза, сума двоборства 202 кг.

Жіноча збірна наших дівчат – на другому місці серед жіночих команд. Свій внесок у цю перемогу зробили у перезаліку наші майстри спорту міжнародного класу Ганна Козенко та Надія Чібісова. Вони не змогли особисто взяти участь у змаганнях через те, що перебувають на зборах в Одесі.

З виконанням нормативу майстра спорту України слід привітати Миколая Адажіу, студента 2 курсу, який перевищив норматив, набравши у сумі двоборства 300 кг. Майстер спорту України Микита Прошинський вирвав штангу вагою 160 кг і штовхнув вагою 190 кг. Набравши у сумі двоборства 350 кг, він здобув 5 місце. Майстер спорту України Євген Малов вирвав штангу вагою 160 кг, але у штовханні йому не вдалося зафіксувати вагу 190 кг.

У загальному заліку команда Херсонської області посіла почесне третє місце.