Настав час сплатити земельний податок

Скадовське відділення Херсонської ОДПІ нагадує громадянам – власникам земельних ділянок, що відповідно до норм Податкового кодексу України нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться фіскальними органами, які видають платникові до 1 липня поточного року документ на сплату податку.

podatok1Сплачується земельний податок протягом 60 днів з дня вручення документа. У 2018 році граничний строк сплати зобов’язання, вказаного у квитанції – 31 серпня.

Податковим кодексом також визначено, що від сплати земельного податку звільняються: інваліди першої і другої групи; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років. Для отримання пільги по сплаті земельного податку громадяни повинні звернутися до податкової інспекції за адресою: м.Скадовськ, вул.Гагаріна,62, каб. №7 та пред’явити оригінал документа, що підтверджує пільгу.

Скадовське відділення Херсонської ОДПІ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення