Не словом, а ділом

IMG_8718У скадовських дітлахів, які ходять до садочка «Казка», минулого тижня відбулося справжнє свято – на подвір’ї дошкільного закладу «виріс» новий ігровий майданчик. Його подарував малечі народний депутат України Федір Федорович Негой.

– У квітні цього року нашому садочку виповнилося 38 років. Звичайно, ми не стоїмо на місці – робимо все для того, щоб дітки поспішали до нас із радістю, щоб заклад був затишним та комфортним. У цьому нам допомагають міська рада, районний відділ освіти, батьки, спонсори, – розповідає завідуюча яслами-садком №7 «Казка» Ольга Анатоліївна Єгорова. – Не секрет, що нашим ігровим павільйонам, майданчикам вже багато років, вони потребують заміни на більш сучасні, зручні та яскравіші. Тому ми дуже зраділи, коли дізналися, що Федір Федорович зробить такий подарунок.

Презентація нового ігрового майданчика перетворилася на справжнє свято для малечі. Дітлахи залюбки перерізали червону стрічку – і вмить нові гойдалки та гірку «обліпила» щаслива малеча.

Найкращі привітання від народного депутата вихованцям, педагогам та батькам висловила його помічник Ольга Миколаївна Закусило, яка завітала до закладу у святковий день:

IMG_8767– Наближається 1 червня – День захисту дітей. Ваш садочок вже отримав перший подарунок до цього свята – дитячий майданчик. Федір Федорович передає свої поздоровлення і найкращі побажання, сподіваючись, що цей майданчик прослужить довго, а діти у садочку «Казка» будуть задоволені та щасливі. Адже маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи. Вклад у наших дітей – це вклад у наше майбутнє, і Федір Федорович Негой у своїй діяльності завжди дотримується принципу «не словом, а ділом». Цього року у п’яти районах нашого округу вже встановлені такі ж самі дитячі майданчики.

Вихованці дитсадка у відповідь продемонстрували гостям усі свої таланти: співали, танцювали, читали віршики і по-дитячому щиро дякували за подарунок. А помічник народного депутата запевнила, що Федір Негой і надалі турбуватиметься про маленьких скадовчан.

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення