Не сплять тільки самотні пеньочки

Нам пишуть 2_сайтДобрий день, шановна редакціє! Вітаю вас та всіх читачів з усіма травневими святами!

В одному з останніх випусків «Чорноморця» прочитала новину про те, що днями працівники лісгоспу з різними громадськими активістами висадили у нашому районі за кілька днів тисячу дерев. Тема озеленення нашого краю для мене дуже болюча. Я приїхала до Скадовська 42 роки тому. Працювали з чоловіком на заводі, отримали в заводському районі квартиру, вікна якої виходять на величезну лісосмугу, по-нашому – посадку. Відкриваєш вранці двері на лоджію – і потрапляєш у справжню оазу.

Вдихаєш свіже повітря, чуєш неймовірно гарний спів пташок. Разом з дітками та друзями ми ходили до посадки відпочити, помилуватися оточуючим зеленим раєм.

Нам пишуть 1_сайтА зараз все змінилося… На початку лісосмуги тебе зустрічає сміттєве звалище – мешканці прилеглих багатоповерхівок викидають під дерева свої побутові відходи. Йдемо далі, а там… жах! Десь до половини посадки спиляно, натомість стоять самі пень-ки, а з найдобротніших дерев, що за- лишилися, знято кору. Мабуть, щоб до осені вони всохли і їх так само, як і інші, можна було «пустити» на дрова. Навряд чи таке мо-жуть робити люди, яким нічим опалювати домівки. Швидше за все, хтось робить це для власної наживи та збагачення.

Восени, ледь стемніє, здалеку доноситься гудіння бензопили… Мабуть, ніхто нікого не боїться або ж відчуває безкарність за такі дії. Хочу запитати, чи спокійно спиться тим, хто у своїй щоденній роботі відповідає за збереження лісосмуг, а ще – де наші партії, які декларують захист природи?

Не сплять тільки самотні пеньочки – усім своїм виглядом вони говорять: «Допоможіть! Врятуйте нашу посадку! Схаменіться, допоки не пізно!».
Наша лісосмуга захищає і східний мікрорайон, і все наше місто від руйнівної сили вітру та всіляких стихій. Тож треба висаджувати нові деревця й охороняти старі. Не треба губити природу – вона нас оздоровляє і надихає на все добре.

Наталя Лопаткевич,
м.Скадовськ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення