Обережно! Сказ!

У листопаді було виявлено і лабораторно підтверджено захворювання на сказ на території Шевченківської сільської ради (переносником сказу була лисиця) та Красненської сільської ради (кішка).

сказЯк відомо, сказ – це небезпечна хвороба, що характеризується ураженням нервової системи і неминуче закінчується смертю. Біда в тому, що на сказ хворіють не лише всі теплокровні тварини, а й люди. Лікування від нього немає – тільки профілактика у вигляді щеплення.

Фахівці управління ветеринарної медицини в Скадовському районі звертають увагу населення на те, що бродячі та дикі тварини, хворі на сказ, можуть контактувати з домашніми тваринами та переносити їм смертельно небезпечну хворобу. Тож у разі виявлення захворювання у своїх улюбленців, у жодному випадку не можна проводити лікування самостійно та контактувати з ними. Слід негайно звертатися до дільничних лікарів ветеринарної медицини.

Також ветеринарні лікарі нагадують, що особливо варто остерігатися контакту з дикими та бродячими тваринами. Адже вони є постійним резервуаром сказу і можуть бути небезпечними щодо цієї хвороби.

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення