Обнялися береги одного народу

4_слайдерСвятковий урочистий настрій проймав кожного, хто у День соборності України прийшов до районного будинку культури. На площі перед РБК напередодні майже одночасно розпочалися два флешмоби. Старшокласники Скадовської ЗОШ № 2 люб’язно вручали кожному гостю свята маленький, але такий дорогий українцям подарунок: сплетені у фенічку жовті та блакитні стрічки. Їх можна було пов’язати на руку або ж просто прикріпити до одягу. А незабаром учні Скадовської академічної гімназії утворили зі стрічок символічний ланцюг єдності, котрий сполучив усі області України. Кожен учасник акції підтримував довгі стрічки кольору державного прапора, а на грудях у гімназистів були плакати з назвами всіх обласних центрів нашої держави.1_сайт

Усіх гостинно запросили до просторого фойє будинку культури. Зала ніби задзвеніла трепетною напругою тієї високої хвилюючої миті, коли вносився державний прапор, синьо-жовте знамено. Адже за нього поклало життя на вівтар незалежності не одне покоління наших предків. Відповідав патріотичним настроям свята і репертуар творчих колективів РБК. Виконані пісні та композиції ніби спонукали цінувати наше добровільне єднання на основі любові до Батьківщини й один до одного, свободи і толерантності. Напевне, у ці урочисті хвилини кожен відчув себе відповідальним за долю незалежної держави.

5_сайтЗ вітальним словом до присутніх звернувся голова райдерж-адміністрації Юрій Бобилєв. Він наголосив, що Акт Злуки відіграв значну роль у формуванні політичної думки, мисленні народу і подальшому досягненні реальної державності. Голова закликав наполегливо й натхненно, день у день, будувати свою державу. Незважаючи на важкі випробування, що випали сьогодні на нашу долю. А начальник Головного управління юстиції у Херсонській області Олег Предместніков, начальник районного управління юстиції Ірина Сахацька і начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадмінстрації Володимир Давиденко не лише привітали усіх зі святом, а й вручили відзнаки школярам – переможцям конкурсу державної символіки. Їх роботи демонструвалися тут же, у фойє, і всі експонати вражали вишуканою манерою виконання.
Свято соборності торкнулося душевних струн кожного патріота і відгукнулося дзвінкою мелодією любові до України.

Юрій Бондарєв.
Фото Володимири Носкової.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення