Оце так врожай!

Подружжя скадовчан Людмили та Віктора Демиденків виростили на своєму городі велетенський врожай гарбузів. Одна достигла «ягода» потягне щонайменше на 30 кг!

Оце так урожай!А починалося все з кількох насіннячок, якими п’ять років тому з подружжям поділилися друзі. Господарі висадили їх обабіч дороги, на прилеглій до будинку ділянці. А коли прийшов час збирати врожай, важко було не здивуватися. Гарбузи нагадували жовтогарячі маяки у морі скадовської зелені і вабили до себе усіх перехожих. Та й нині кількість людей, котрі милуються цією дивиною, зростає з кожним днем!

– Навіть не знаємо, що це за сорт, але гарбуз дуже смачний. Ми сповна завантажуємо ним морозильну камеру, а потім усю зиму готуємо соки, варимо каші. Цікаво, що у цьому сорті відсутній специфічний присмак і запах гарбуза, навпаки, відчувається легкий фруктовий аромат, – зауважує господиня.

Родина Демиденків вирощує гарбузи не для продажу – для себе та друзів. Час від часу на гарбузових «плантаціях» стаються оказії – прокидаються господарі вранці, а врожай уже хтось зібрав за них… Людмила та Віктор сприймають це по-філософськи і кажуть просто: «Нехай людям буде на здоров’я!». А все ж краще було б підійти по-людськи до господарів, попросити кілька насіннячок – і вже наступного року милуватися таким же врожаєм на своєму городі! Тоді з’явилася б і безцінна можливість відкрито сказати людям у вічі «Дякую» та поділитися з ними своєю радістю.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення