Одна ідея згуртувала все село

майданчик_сайтАби побачити, скільки чудових дітлахів підростає нині в Улянівці, не треба робити перепис населення. Завітайте до центру села – і ви побачите усіх малюків одразу: щасливих, веселих і задоволених своїм дитинством. Торік навесні тут «виріс» великий гральний майданчик з купою гойдалок, гірок та атракціонів.

Як розповіли кореспонденту «Чорноморця» в Улянівській сільраді, цей дитячий майданчик з’явився завдяки ініціативі місцевого підприємця Надії Твердохліб. У селі було оголошено про збір необхідних засобів. Люди почали зносити фарбу, автомобільні скати, деревину тощо. Допомагали не лише дорослі, а й школярі. Збирали все, що тільки згодиться для облаштування дитячих розваг. Надія Юріївна, як ініціатор, надала фінансову підтримку. І за місяць об’єкт було завершено.

Сьогодні молоді матусі з дітками, бабусі з онуками з ранку до вечора збираються на цьому майданчику. Створена атмосфера казки та українського національного колориту зачаровує дорослих, а малюків надихає бавитися тут цілими годинами. Люди кажуть, що Улянівка ніби ожила. Ніхто й не сподівався, що у селі стільки маленьких дітей. А головне, тутешні мешканці усвідомили, що спільними зусиллями легко втілити в життя велику справу. Громаді, яка живе, наче одна дружна родина, можна з упевненістю зустрічати завтрашній день.

Вікторія Золотаревська.
Фото Тетяни Підгородецької.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення