Одужуй, Машо, ми з тобою!

IMG_1851Надзвичайно зворушлива, щира та емоційно насичена подія відбулася минулої п’ятниці у стінах опорного закладу – Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія». Гімназисти разом зі своїми педагогами та адміністрацією закладу організували благодійний концерт «Від серця до серця».

IMG_181610-річна вихованка гімназії Маша Кравченко вже кілька місяців долає важке захворювання у стінах Інституту раку. На її підтримку діти та дорослі вирішили зібрати кошти, об’єднавши у цій шляхетній місії інших скадовчан.

Кожен бажаючий міг завітати на концерт і зробити власний маленький внесок у допомогу Маші. Вільних місць в актовій залі гімназії майже не було, а ті, хто не зміг приєднатися до акції саме в цей час, передали кошти напередодні. Таких людей, як зауважують організатори, чимало!

Загалом у ході благодійної акції було зібрано майже 25 тисяч гривень! Також гімназисти написали для Маші електронного листа і створили можливість, щоб дівчинка могла побачити цей концерт. Для цього їй буде передано відеозйомку заходу.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення