Олександрівці привітали культармійців

9 листопада в Олександрівському будинку культури відбулося свято з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва України. Саме для наших дорогих аматорів сцени лунали добрі слова, адже яким би талановитим не був працівник культури, та без аматорів сцени його робота «сира» і недосконала.

SAMSUNG DIGITAL CAMERAКультармійці дарують людям своє мистецтво абсолютно безкорисливо, вони працюють не за гонорари, а за покликом свого серця. Найвищою нагородою для них є щирі оплески глядачів.

Ні для кого не секрет, що на селі завжди багато роботи – по господарству та на городі. Треба скрізь навести лад, приділити увагу своїм рідним. Здавалося б, натрудилися, то вже й не до пісень. Але це не про наших учасниць вокальної групи. Ці жінки співають і солодко, і гірко, обіймають своїм серцем півсвіту. Здається, що спиняється мить, коли лунають музичні номери у їх виконанні.

На заході сільський голова Валентина Степанівна Дудченко щиро подякувала учасникам художньої самодіяльності за невтомну працю, відданість улюбленій справі та вручила грамоти, подяки і подарунки з нагоди професійного свята. Музичні привітання для працівників культури зі сцени передав й апарат сільської ради.

Л.П. ВАСИЛЕНКО,
директор Олександрівського СБК.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення