Олександру Мараховському – 60!

Мараховський_сайт18 квітня відсвяткував 60-літній ювілей голова Антонівської сільської ради Олександр Михайлович Мараховський! З нагоди Дня народження до ювіляра завітало чимало гостей з рідної Антонівки та усього району, адже він – людина дуже знана і шанована у нашому краї.

Мабуть, у всій Україні немає більшого рекордсмена – сільського голови, який стільки років безперервно очолює громаду, за голову Антонівської сільської ради Скадовського району Олександра Мараховського. Він незмінно працює сільським головою з далекого 1991-го, відтоді, як і була утворена Антонівська сільська рада. Жителі села довіряли йому керівництво селом усі шість скликань сільської ради і сьогодні ставляться до нього не просто як до очільника, а як до батька.

Від імені усієї громади району Олександра Мараховського привітав з круглою датою голова Скадовської районної державної адміністрації Юрій Бобилєв. Він подякував ювіляру за віддану працю на благо рідної землі і побажав міцного здоров’я, подальших успіхів та натхненної праці.

Олександр Михайлович радо прийняв вітання і, користуючись нагодою, зауважив, що найбільше його надихає і додає снаги у роботі велика родина, ім’я якої – Антонівка. Іменинник дуже вдячний рідній громаді за розуміння і підтримку всі ці роки на посаді сільського голови.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення