Ось вона – омріяна перемога, перша за 8 років!

Козацький гарт_сайт20-21 травня у рамках обласної Спартакіади школярів відбувся щорічний Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт-2014». Змагання проходили в м.Нова Каховка. Юні спортсмени з 11 районів Херсонської області змагалися зі стрибків у довжину, човникового бігу, перетягування канату, виконували вправи на скакалці, визначали найкращого історика. Скадовський район представляла збірна команда Скадовської гімназії, яка попередньо перемогла в районному етапі.

12 учасників – учнів 5-10 класів, а саме: Микола Березюк, Анастасія Білоус, Кирило Булах, Анна Колеснік, Вадим Мартинов, Аліса Посметухова, Богдан Пузанов, Євген Сендецький, Олександра Табарча, Олександр Чуприна, Олександра Щербина, Наталя Щербина та Дарина Щіпак з гідністю захищали честь району. Готували їх до фестивалю вчителі Скадовської гімназії О.В.Савонік та І.Ф.Меркун. Кажуть, що тренерська підтримка – це шлях до перемоги. Ми мали змогу в цьому пересвідчитися. Настанови та вчасні поради, повага та підтримка високого професійного рівня кожного члена команди, наполегливість й особистий приклад ми відчували і спостерігали не тільки під час тренувальних занять, а й протягом двох днів запеклої боротьби.

Змагання проходили досить напружено, команди мали добру фізичну підготовку, деякі вже були неодноразовими республіканськими чемпіонами. Знання історії козацтва, спортивні вміння, фізична сила та спритність стали запорукою великої перемоги гімназистів, до якої юні спортсмени йшли 8 років. За підсумками фестивалю команда Скадовської гімназії виборола перші місця у 4 видах: історичній вікторині, «човниковому бігу», стрибках у довжину, а подолання фінішної лінії у комплексній естафеті переконало всіх присутніх, що наша команда – найсильніша. Підтвердженням цього стало оголошення результатів. У загальнокомандному заліку гімназисти стали першими.

Кожен розумів, що ми – обличчя не тільки гімназії, а й усього району, тому повинні були викладатися по максимуму. Ти – один із учасників, ти не можеш підвести, від тебе залежить доля команди, її тріумф чи фіаско. Саме розуміння цього приводить до перемоги. Ми були один за одного, і це найголовніше. Це і називається – командний дух. Кожен із нас намагався виконати поставлене завдання на 100%, стрибав, біг, що є сили, і ось він – фініш! Фініш найперший, час проходження естафети – найкоротший. Отже, Скадовська гімназія записує в свій актив ще одну перемогу і ставить не крапку, а великий знак оклику!

Анастасія Білоус,  учениця 10 класу Скадовської гімназії.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення