Освячено новий дерев’яний храм!

Фото 1Нещодавно знаменну подію було занесено до літопису православної Херсонщини. До 14 січня було приурочено освячення ще одного храму в нашому районі. За церковним, юліанським, календарем, це перший день новоліття – Вселенська Православна Церква святкує Обрізання Господнє та пам’ять святителя Василя Великого.

З різних куточків району до села Радгоспне з’їхалися прочани-християни, cвященики, велика група паломників зі Скадовська. Тут, у Свято-Нікольському скиті жіночого Благовіщенського монастиря, що знаходиться по вул.Леніна,1, відбулося святкове богослужіння та освячення нового дерев’яного храму на честь святої блаженної Ксенії Петербурзької. Очолив божественну літургію і вчинив освячення владика Іоанн – архієпіскоп Херсонський і Таврійський.

У цей ясний січневий день паломники та місцеві парафіяни возносили подяку Господу, молилися про мир, злагоду і благоденство нашого народу. Лунали під склепінням храму різдвяні хорові співи. По закінченню богослужіння стараннями сестер-черниць, доброчинників та парафіян села для всіх присутніх була організована святкова трапеза. Православ’я зберігає цю старовинну традицію й сьогодні.

В атмосфері загальної радості, єдності і любові відбулося це духовне свято. З рук владики Іоанна отримали подарунки діти. Були відзначені нагородами найбільш активні парафіяни, які вкладають свою працю і серце у благоустрій скиту та проведення богослужінь.

Ще яскравіше засяяло цього дня світло Христової віри і на боголюбивій Скадовській землі!

Сергій Кубасов. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення