Пам’ятаємо! Пишаємось! Перемагаємо!

Цього року в українському календарі важливих дат з’явилася ще одна – 8 Травня. Наша країна приєдналася до відзначення у всій Європі Дня перемоги над нацизмом, а крім того, на державному рівні 8 травня оголошено Днем пам’яті та примирення.

DSC_0384У Скадовську цей день минув в атмосфері шанобливого ставлення до пам’яті героїв і жертв Другої світової війни та війни нинішньої, неоголошеної, яка теж забирає життя кращих синів і доньок України.
Рівно опівдні на центральній площі міста, біля пам’ятного знака Героїв Небесної сотні, було відслужено панахиду за загиблими.

Священнослужителі говорили про те, що кожна війна починається не з першого пострілу чи першої бомби, а з ненависті в людських серцях. Духовні особи побажали українцям, щоб ніколи не проливалася кров на нашій землі, а в їх серцях завжди переважали Божа ласка, любов і мир.

Десятки вінків, букетів квітів і поминальних свічок найповніше відобразили ставлення присутніх скадовчан до своєї історії. Потім у районному будинку культури відбувся пам’ятний захід за участі представників різних поколінь – талановитої молоді, творчих колективів району, громадськості, очільників місцевої влади.

– Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто зробив свій внесок у побудову майбутнього Європи і створення держави України. Шануємо нині живих, усіх, хто проніс крізь лихоліття війни любов до Батьківщини та бажання бачити її заможною і квітучою! – зауважив зі сцени голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв.

Учні міських шкіл понесли квіти до найбільш пам’ятних знаків нашого міста. А всі присутні у залі вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Вікторія Золотаревська.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення