Перемогла дружба!

У спортивній залі районної дитячо-юнацької спортивної школи чи не щодня проводяться чемпіонати, спартакіади та інші змагання. Атмосфера завжди сповнена духу суперництва та жаги до перемоги. Але те, що відбувалося тут минулої п’ятниці, побачиш далеко не щодня!

За традицією, наприкінці вересня у Скадовську проходять спортивні змагання «Веселі старти» серед дошкільних закладів нашого міста. Організатором заходу виступає комунальна установа «Скадовський районний методичний кабінет» на чолі з завідувачем Наталією Білоус.

DSC_0421_сайт

Цікаво, що цьогорічні «Веселі старти» відзначили перший маленький ювілей – змаганням 5 років! За цей час кращі традиції було примножено і з’явилися нові цікавинки. Приміром, цього разу вперше садочки міста представляли не лише діти, а й мами і тата. До кожної команди увійшли 4 родини.

Відкриття «Веселих стартів» було дуже хвилюючим. Маленькі вихованці дитсадків мали честь підняти Державний прапор України разом з суддею змагань – майстром спорту України, призеркою чемпіонатів Європи та світу з важкої атлетики Анною Макаровою. Підтримала команди та побажала їм успіху начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Миронець. І щойно змагання розпочалися, спортивна зала наповнилася неймовірними спортивними пристрастями і веселим настроєм. У форматі естафети, на швидкість, батьки переносили своїх дітей у корзинах, всією родиною розмальовували паперові вежі, по черзі стрибали в мішку. Татки продемонстрували вміння спортивного орієнтування наосліп, із зав’язаними очима. А от мами зачарували всіх своєю граційністю, коли бігли, хто швидше, й водночас крутили довкола стегон хула-хуп.

DSC_0501_сайт

Коли Юрій Палюх, головний суддя змагань, президент федерації з важкої атлетики м.Скадовськ, вийшов оголосити підсумки, то щиро зізнався, що за свою спортивну кар’єру він ніколи не бачив, щоб так важко довелося визначати переможців. Цього дня дійсно всі п’ять команд – дитсадків «Дзвіночок», «Казка», «Теремок», «Чебурашка» та «Червона шапочка» – були неймовірно спортивними, спритними, активними та веселими. А тому перемогла… дружба!

DSC_0536_сайт

Кожна команда, кожна родина отримала грамоту за активну участь у змаганнях. Дітям спортсмени вручили медалі та подарунки. Цьогорічні «Весели старти» завершились і водночас дали старт для підготовки до змагань наступного року. Можливо, на 6-ті «Веселі старти» малюки приведуть навіть не батьків, а… своїх дідусів і бабусь! А чом би й ні?!

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення