Переможець вважав виграш… жартом

Диван 2_на сайтЯк ми вже повідомляли у минулому номері, цього разу головний приз у лотереї від газети «Чорноморець» – диван від магазину меблів «Таїса» – знайшов свого власника на тихій скадовській вуличці, недалеко від моря. Ну як же було не відвідати нашого переможця і не привітати його з виграшем?

Господар, на щастя, був удома. Володимир Миколайович Бабич вже отримав диван, його доставили у день розіграшу працівники магазину «Таїса». Що ж відчув читач нашої газети, коли дізнався про виграш?

– Мені зателефонував Олег Петрович Васильєв і сповістив цю новину. А я, не замислюючись, відповів йому, що 1 квітня минуло – жартувати вже пізно. Та виявилося, що заступник міського голови був членом комісії під час проведення лотереї, він добре мене знає, отож не забарився з привітанням. Ну, що я відчув?

Скажу чесно, не повірив. Ось уже понад шістдесят років прожив… Звісно, свого часу купував лотереї, їх і на роботі поширювали, та жодного разу навіть і близько не знаходив свій номер біля виграшу. Я вам більше скажу: у мене навіть знайомих немає, котрі хоча б раз у житті щось виграли. А тут бачте – доля дала можливість і таке відчути на схилі літ, піднесла сюрприз. Радий, звичайно. Дуже приємно відчувати себе у ролі переможця! – каже скадовчанин.

Володимир Миколайович Бабич у місті людина відома. Багато років він працював на посаді заступника начальника Скадовського морського порту. Про себе розповідає неохоче, зате майстерно переводить розмову на свою улюблену тему – про дивовижний світ тюльпанів. А вони якраз пишно розцвіли на його дуже чепурному, можна сказати, педантично доглянутому подвір’ї. Про такий стан двору у нашому місті існує дуже давнє прислів’я: «Чисто, хоч каші кинь!». Мабуть, треба розуміти, що цю кашу можна їсти просто з землі. Зі слів господаря можна було дізнатися, що вирощується тюльпанів дуже багато, він може показати вісім сортів, з них один вид рідкісний – тюльпан білий, а його пелюстки – махрові. І розмова ця була б довгою, та треба ж було сфотографувати, нарешті, головний приз з його господарями.Диван 1 _на сайт

В оселі нас зустріла дружина Володимира Миколайовича – Лідія Павлівна. Скадовчани мають її знати як працівника центральної аптеки з багаторічним стажем. Обоє нині на пенсії. У спілкуванні подружжя дуже приємне, відчувається, що завітав у гості до покоління людей, котре називають скадовською інтелігенцією. У домі багато книг, районну газету передплачують понад тридцять років.

– Вдячні вам за сюрприз, – посміхається господиня дому. А Володимир Миколайович додав:

– Велика вдячність і «Чорноморцю» за його роботу, за таку чудову акцію, і хорошим людям з меблевого магазину «Таїса». Диван добротний, і, що дуже важливо, гарно «вписується» у нашу кімнату!

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення