Перший турнір з футзалу пам’яті Віталія Бєлікова

IMG_9790_сайтМинуло більше двох років, як у неоголошеній війні на Сході України загинув скадовчанин Віталій Бєліков. Для всіх нас він назавжди залишиться героєм. Та задовго до тих трагічних подій, коли ще зовсім ніщо не віщувало біди, Віталій вже був справжнім прикладом для підростаючого покоління.

Він – патріот своєї країни, молодий військовий, захоплював мужністю, вольовим характером та справжньою повагою до спорту. І якщо запитувати, на чиїх іменах мають зростати юні хлопці, то з упевненістю можна сказати, що перш за все на таких іменах, як Віталій Бєліков. Приємно, що це розуміють і самі діти. Адже у першому турнірі з футзалу пам’яті Віталія Бєлікова взяли участь 9 шкіл нашого району – три міські навчальні заклади та 6 сільських шкіл.

IMG_9730_сайтТурнір відбувся 5 січня за ініціативи і спільної організації відділу культури, молоді та спорту РДА, відділу освіти РДА і районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Пам’ять Віталія Бєлікова та інших героїв, які не повернулися з АТО, юні спортсмени вшанували хвилиною мовчання. До меморіальної дошки, встановленої на фасаді Скадовської ЗОШ №3, рідної школи Віталія, було покладено квіти.

IMG_9794_сайтБез сумніву, турнір пам’яті Віталія Бєлікова стане традиційним спортивним заходом, але історичним насамперед є перший турнір, тож кожному хотілося завоювати кубок переможця. Цікава гра зібрала не лише відданих любителів футзалу, а й вболівальників.

Хвилюючою і приємною була мить нагородження переможців. У першу чергу були відзначені кращі гравці турніру. Ця п’ятірка виглядає так: Ігор Демчук з Улянівської ЗОШ, Євгеній Федитник зі Скадовської ЗОШ №3, Максим Чернявка з Новомиколаївської ЗОШ, Андрій Матвійчук та Сергій Ілюхін зі Скадовської ЗОШ №2. Ну а переможцем у першому турнірі пам’яті Віталія Бєлкова стала Скадовська ЗОШ №2. Друге місце посіла Новомиколаївська школа, на третьому місці – Скадовська ЗОШ №3. Команди отримали кубки, медалі, а по закінченні турніру усі зробили спільне фото. Воно не тільки залишиться на згадку, а й обов’язково увійде в історію скадовського футболу.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення