Під вітрилом – у святкову регату!

Коли більше 100 років тому Сергій Балтазарович Скадовський закладав наше місто, він уявляв, що це буде місто-порт, місто-курорт… Але, без сумніву, географічне розташування Скадовська сприяє ще одному напрямку діяльності – вітрильному спорту. Вітрильна регата, яка проходить у День міста, є своєрідним символом відродження цього виду спорту.

DSC_0033_сайт24 вересня у святковій регаті взяли участь 8 команд. У море вийшли яхти «Соло», «Ольвія», «Філадельфія», «Каліпсо», «Зефір», «Алегро Вента», «Ніка» та «Бест». Сині води Джарилгацької затоки, блакитне небо і білі вітрила на обрії – таке видовище прикувало до моря погляди усіх скадовчан, які зібралися не березі у неділю, обід-ньої пори. Яхтсмени вправно демонстрували май-стерність розсікати хвилями назустріч вітру. Регата тривала більше години, і цей захід дарував насолоду не лише учасникам, а й усім, хто спостерігав за спортивним дійством.

DSC_0231_сайтПо закінченню вітрильної регати міський голова Олександр Яковлєв висловив вдячність усім яхтсменам, які долучилися до заходу і, зокрема, яхт-клубу «Скадовськ-Марина» та особисто Євгену Акуловичу за допомогу в організації заходу.

Ну а три кращі команди розмістилися на п’єдесталі переможців наступним чином: третє місце посіла команда яхти «Зефір» – Сергій Павленко та Олександр Демиденко, на другому місці – яхта «Алегро Вента» – Юрій Прозоров, Володимир Ісаков, Дмитро Циганков, а перше місце здобула яхта «Каліпсо» – Андрій Кур’янінов, Олександр Єфименко та Віктор Целинко.

У пам’ять про свої вітрильні пригоди всі команди отримали дипломи учасників, трійка кращих – пам’ятні дарунки, а переможець – ще й кубок! Під час нагородження на узбережжі панувала дуже доброзичлива і весела атмосфера – у такі миті розумієш, що головне – це не перемога, головне – це участь! Тож хочеться сподіватися, що наступного року, з нагоди 124-ї річниці за-снування Скадовська, ми побачимо в морі ще більше вітрил!

Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА.

Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення