Поділилися усім, чим могли

конверт_сайтДоброго дня, шановна редакція!
Нещодавно у селищі Лазурне пройшла акція «Допоможемо військовослужбовцям на Сході України». Провести її запропонували наші пенсіонери: Любов Архипівна Бичок та Євдокія Григорівна Микитюк. Ідею підтримала Галина Володимирівна Трифонова, організувавши навколо себе небайдужих жителів селища. З початку і до кінця участь в акції брала й Людмила Дмит- рівна Юзьків.

До збору допомоги військовим долучилася майже кожна лазурненська родина. Любов Архипівна та Євдокія Григорівна віддали на підтримку військовослужбовців свої пенсії – низький їм уклін! Підтримали акцію й активісти селища: Галина Власик, Антоніна Антонівна Тіханська, Валентина Іванівна Потапова, Галина Григорівна Бєлік, Валентина Бабенко, Марія Павлівна Вовчук, Марія Сидорівна Загайко, Надія Антонівна Москалюк та Сергій Любимов. Велика вдячність активістам «Самооборони»: Анатолію Понамарьову, Олександру Лавроненку та Артему Щербаковському, які супроводжували волонтерів.
Не були осторонь і депутати селищної ради: Олексій Миколайович Бігун, Людмила Григорівна Громова, Костянтин Олександрович Трифонов. Підтримали акцію Сергій Костенко, Володимир Фісак, Іванка Глива.

Усього було зібрано 17000 грн та велику кількість продуктів харчування і теплих речей. У Дніпропетровську на зібрані кошти було придбано 50 пар бурок по 126 грн; 12 пар берців по 350 грн; 5 теплих костюмів «Барс» по 690 грн; 13 пар утеплених зимових штанів по 150 грн; 4 пари перчаток по 23 грн. Усього на 16992 гривні. Вже й надійшли слова подяки від наших захисників – вони вдячні лазурнянам, які від-гукнулися й підтримали їх у цей нелегкий час.
Низький вам уклін, учасники акції! Слава Україні!

Усім, хто не зміг підтримати акцію, але бажає взяти в ній участь у подальшому, прохання звертатися до магазину «Олімп» у селищі Лазурне, по вул. Металургів,9.

Самооборона смт Лазурне.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення