Понад 5 тисяч гривень – за одну годину

Щоб привернути увагу людей до потреб ближніх, кілька років тому міжнародні благодійні організації запропонували відзначати 17 лютого День спонтанного прояву доброти. У нашому місті він пройшов цього року під знаком допомоги воїнам, котрі захищають у жорстоких боях на Сході України цілісність держави. Колектив Центру дитячої та юнацької творчості влаштував благодійний аукціон, щоб виручити кошти на потреби захисників Вітчизни. Підтримали акцію активісти Благодійного фонду «Разом».

DSC_2742Ця подія об’єднала представників бізнесу, місцевої влади, мистецтва та громадських організацій. Усі присутні на аукціоні були свідомі того, що участь у благодійній акції – це вклад у майбутнє своєї країни, а значить у долі своїх дітей та близьких людей.

Аукціон проходив у просторій залі «Гранд клубу». Було виставлено близько сорока лотів – витворів декоративного і художнього мистецтва: картини, ікебани, різноманітні сувеніри та предмети декору. Усіх їх об’єднує те, що вони були зроблені, намальовані, вишиті… дитячими руками, часто прикрашені національною символікою. Приємно, що творчий доробок на продаж в аукціоні надали і вихованці районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія».

І ось ведуча аукціону культорганізатор ЦДЮТ Людмила Шевченко оголошує початок торгів і виставляє перший лот – ляльку у національному вбранні з початковою ціною десять гривень. Та вже за мить її ціна зростає до сорока гривень, і лялька стає власністю учасниці аукціону.

DSC_2733Торги йшли жваво, з щирою, непідробною зацікавленістю присутніх. І це не дивно. У людях завжди живе потяг до благодійних заходів. А на цьому святі спонтанного прояву доброти аукціон поєднався з можливістю долучитися до прекрасного – мистецтва, дитячої творчості… Без перебільшення, усі роботи дітей зуміли повною мірою розкрити красу та єдність художньої форми і практичного призначення виробів. І майже всі лоти знайшли нових власників.

Настала кульмінаційна мить благодійного заходу – підрахунок виручених грошей. Під гучні оплески Людмила Шевченко назвала суму у 5 тисяч 254 гривні. Кошти одразу ж передали Наталії Зиковій, члену Правління Благодійного фонду «Разом», аби придбати і передати бійцям необхідні у військовому побуті речі.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення