Повертайтеся живими

Тяжкі часи спіткали Україну. Та стали на захист рідної країни її сини. Так у селі Красне було мобілізовано 10 чоловік до лав Збройних сил України. Красненці не залишили наодинці з труднощами своїх односельців. Ще з настанням холодів активісти громади зібрали близько 19 тисяч гривень.

На ці кошти, попередньо вивчивши потреби бійців, було придбано військові черевики, теплі речі: бушлати, куртки, термобілизну, костюм-британку, а також 4 бронежилети та каску. У листопаді 2014 року Красненська сільська рада надала матеріальну допомогу бійцям на погашення комунальних послуг у розмірі більше 3 тисяч гривень.

А вже у січні цього року у сільському будинку культури пройшла акція «Повертайтеся живими». Учасники художньої самодіяльності, члени клубу «Витівник», активні читачі місцевої бібліотеки готували малюнки, писали звернення солдатам. Інколи свої відчуття діти висловлювали у власних віршованих рядках. Усі ці листи буде передано нашим військовослужбовцям. Нехай вони зігрівають їх серця та слугують оберегами, нагадуючи про рідну домівку.
Пишаються красненці й бойовими подвигами своїх односельців. Так, за мужність і патріотизм Всеукраїнським об’єднанням громадян «КРАЇНА» було нагороджено знаком на- родної пошани, орденом «Єдність та воля» стрільця 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України Едуардра Валерійовича Сенченка. А особистий героїзм і витримку Олександра Віталійовича Об’єдка ще у жовтні минулого року держава оцінила орденом «За мужність» ІІІ ступеня. З перших днів АТО служить наш земляк у Чорнобаївській військовій частині стрілком на МІ-8.

Воістину, слава героям! Ще 6 чоловік було мобілізовано в Красному за 4-ї хвилі мобілізації. Громада обіцяє й надалі допомагати своїм односельцям. Повертайтеся живими! І нехай буде мирним небо над нашою Україною!

Ольга Кравченко, сільський бібліотекар,
с.Красне.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення