ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ВОЛОНТЕРІВ!

помощь волонтери_сайтУ Скадовському районі набирає обертів робота штабу координації дій волонтерів, що допомагають Збройним силам України. Штаб створений на громадських засадах при районній державній адміністрації.

Саме ця структура уповноважена здійснювати роботу по збору коштів, продовольства та матеріально-технічних засобів для потреб української армії, яка сьогодні у східних областях захищає єдність і неподільність України.

План роботи штабу передбачає цілеспрямовану роботу з добровольцями, що бажають зробити свій внесок у справу підтримки українських воїнів, котрі беруть участь у бойових діях. Керівництво штабом довірено приватному підприємцю Артему Гришку.

Що ж до напрямків роботи, то питаннями продовольчої допомоги військовим буде опікуватися Віталій Соценко, голова Асоціації скадовських фермерів. З пропозиціями надання допомоги медикаментами та лікарськими засобами волонтерам слід звертатися до Петра Шпака, директора аптеки «Адоніс». Голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Ігор Буднік керуватиме напрямком надання допомоги армії матеріально-технічними засобами.

Передбачено й інші заходи для ефективної роботи штабу. Так, Володимир Куріков, го-лова Ради Скадовського май-дану, відповідатиме за збереження зібраних ресурсів та їх відправлення за місцем призначення. Наталя Зикова, ак-тивіст громадської організації «Майдан», буде здійснювати інформаційне забезпечення. Таким чином, уся громадська добровільна допомога військовим має бути зосереджена саме у створеному штабі координації дій волонтерів.

Шановні земляки! На Сході України наші воїни ведуть важкі бої, аби біда не прийшла і до нас. Вони воюють не за владу і навіть не за державу, а за наші оселі, до яких війна може так само дійти, якщо зупинитися і не гнати ворога з рідної землі. Зараз важливо все, чим ми можемо допомогти нашим хлопцям – споряд-женням, одягом, продуктами, пальним.

Для вирішення нагальних потреб воїнів створений штаб розпочав свою роботу під гаслом «Допоможемо українській армії!» і закликає всіх, кому небайдужа доля своєї родини і Батьківщини, взяти активну участь у всенародній справі сприяння захисникам Вітчизни.
З пропозиціями допомоги кожен мешканець міста і району може звертатися за телефонами: (066) 848-79-42 (Артем Григорович Гришко) та (099) 051-01-07 (Наталя Миколаївна Зикова).

Юрій БОНДАРЄВ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення