Про Скадовськ – з любов’ю

музей_сайтВ нутрішній світ кожного з нас був би неповним без непохитної любові до рідного міста чи села. Любов до свого краю поети переливають у вірші, композитори присвячують батьківщині музику, художники відображають рідні краєвиди на полотні. А у Скадовському краєзнавчому музеї до Дня міста створили багатопланову виставку. Переглядаючи її, можна дуже багато дізнатися про скадовчан, наше місто та його історію. А заодно й помилуватися живописними творами, на яких талановито передано принади і пам’ятні куточки нашого міста.

Працівникам музею вдалося головне: вивчаючи матерали і статті, роздивляючись старі фотографії, зібрані ними, кожен глядач неодмінно зробить висновок, що все це – наша історія, а місто – наша спільна колиска. І тоді до кожного відвідувача музею приходить усвідомлення, що наша батьківщина – це й батьківщина наших батьків. Для кожної людини це слово містить у собі щось особисте, а разом з тим, спільне. Думаючи про свою землю, ми пов’язуємо поняття рідного краю зі складною і цікавою, насиченою, іноді трагічною історією нашої України. Саме в музеї перед нашими очима зримо постає минуле, і до нас приходить відчуття гордості, що й ми є частиною цієї країни, частиною цього великого народу.

Стенд з інформацією про наше місто та славних земляків доступний кожному відвідувачу. 26 вересня у музеї відбудеться День відкритих дверей і кожен бажаючий зможе безкоштовно доторкнутися душею до історії рідного краю. Завітайте!

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення