Прокуратура інформує

276Статтею 2 Закону України «Про прокуратуру» передбачено, що однією з функцій органів прокуратури України є нагляд за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.

В умовах сьогодення, одним із пріоритетних напрямків в роботі правоохоронних органів є виявлення та розслідування злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів. Так, Новокаховською місцевою прокуратурою з початку року до суду спрямовано 35 обвинувальних актів, з яких 3 – за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів з метою збуту, 27 – за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів без мети збуту, 5 – за фактом незаконного вирощування конопель. У зазначених кримінальних провадженнях всього вилучено майже 1,831 кг канабісу, ацетильований опій, макову соломку, амфетамін, 91 кущ рослин роду коноплі.

На даний час 19 кримінальних проваджень, які спрямовано до суду, розглянуті та ухвалено обвинувальні вироки з призначенням відповідних покарань обвинуваченим, 16 перебувають на розгляді.

За інформацією Новокаховської місцевої прокуратури.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення