Радгоспне поринуло у ритми джазу

Джаз_сайтМинулої неділі до села Радгоспне завітав з концертом народний колектив дитячий біг-бенд «Сурма» районного будинку культури. Це відомий у всій Україні та за її межами оркестр, багаторазовий лауреат міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів, яким керує Валерій Білошапко та опікується заслужений діяч мистецтв України Анатолій Шумейко. Учасниками біг-бенду є учні шкіл нашого міста.

Для села Радгоспне приїзд колективу такого рівня став справжнім святом. Музиканти завітали на запрошення сільського голови Василя Козака. Концертна програма проходила у Радгопненському будинку культури. Його простора зала ледь вмістила всіх охочих. Серед глядачів можна було помітити й гостей з Улянівки, Птахівки, Каланчака та Херсона.

У репертуарі біг-бенду «Сурма» сучасна джазова музика, вічні мелодії минулих років, музика з кінофільмів, мюзиклів, ретро-програми, а також власні композиції. Юні й енергійні музиканти сміливо експериментують і вміють догодити навіть найвибагливішим поціновувачам джазу.

Ось і мешканці села Радгоспне переконалися: про джаз не треба багато говорити – джаз треба слухати. Відвідавши цей захід, байдужими не залишилися ані дорослі, ані діти. Старше покоління змогло оцінити талант юних виконавців, а молодше – взяти за приклад і, можливо, також почати навчатися джазовому виконавському мистецтву.
На концерті біг-бенду «Сурма» всі поринули в атмосферу джазу, насолодилися звучанням оркестру, почули безліч відомих і яскравих творів. А юні віртуози довели, що джаз – один з найважче виконуваних музичних напрямів – може звучати у виконанні не лише дорослих професіоналів світового рівня, а талановитих скадовських дітей.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення